- Bran***Lewis
- 11.05.2026
Tietotarvikkeet
T510X107K020ZTE045 Spec.pdfT510X107K020ZTE045 -teknologiavaatimukset
KEMET - T510X107K020ZTE045 Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin KEMET - T510X107K020ZTE045
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | KEMET |
| Jännite - Rated | 20 V |
| Tyyppi | Molded |
| Toleranssi | ±10% |
| Koko / Dimension | 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) |
| Sarja | T510 |
| Arvioinnit | - |
| Pakkaus / Case | 2917 (7343 Metric) |
| Paketti | Tape & Reel (TR) |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 125°C |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Valmistaja Koko Koodi | X |
| Lifetime @ Temp. | 2000 Hrs @ 125°C |
| Lead Spacing | - |
| Korkeus - Istuva (Max) | 0.173" (4.40mm) |
| ominaisuudet | General Purpose |
| Epäonnistumisprosentti | - |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 45mOhm @ 100kHz |
| kapasitanssi | 100 µF |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | ROHS3 -yhteensopiva |
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.21.0050 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin KEMET T510X107K020ZTE045.
| Tuoteominaisuus | ![]() |
![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | T510X107K020ATE045 | T510X107K020ZTE055 | T510X107K020ATA045 | T510X107K020ATE055 |
| Valmistaja | KEMET | KEMET | KEMET | KEMET |
| Lead Spacing | - | - | - | - |
| Valmistaja Koko Koodi | - | - | - | - |
| Asennustyyppi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| kapasitanssi | - | - | - | - |
| Käyttölämpötila | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Tyyppi | - | - | - | - |
| Korkeus - Istuva (Max) | - | - | - | - |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - | - | - | - |
| Koko / Dimension | - | - | - | - |
| Sarja | - | - | - | - |
| Lifetime @ Temp. | - | - | - | - |
| Epäonnistumisprosentti | - | - | - | - |
| Arvioinnit | - | - | - | - |
| Toleranssi | - | - | - | - |
| Pakkaus / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| ominaisuudet | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Jännite - Rated | - | - | - | - |
Lataa T510X107K020ZTE045 PDF -lehdet ja KEMET -dokumentaatio T510X107K020ZTE045 - KEMET: lle.
T510X107K020ATE040KEMETCAP TANT SMD LOW ESR
T510X107K020AHE040KEMETCAP TANT SMD LOW ESR
T510X107K020ATA040KEMETCAP TANT SMD LOW ESR
T510X107M020AHE040KEMETCAP TANT SMD LOW ESR
T510X107M020ATA040KEMETCAP TANT SMD LOW ESR
T510X107K020ATA035KEMETCAP TANT SMD LOW ESR
T510X107M020AHE045KEMETCAP TANT SMD LOW ESR
T510X107M020AHA035KEMETCAP TANT SMD LOW ESR
T510X107K020ATE055KEMETCAP TANT SMD LOW ESR
T510X107K020ZTE055KEMETCAP TANT SMD LOW ESR
T510X107M020AHA040KEMETCAP TANT SMD LOW ESRSähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |













Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.