- Bran***Lewis
- 11.05.2026
Haluatko paremman hinnan?
Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.
| Määrä | Yksikköhinta | Alanumero.Hinta |
|---|---|---|
| 1+ | $8.072 | $8.07 |
| 210+ | $3.124 | $656.04 |
| 510+ | $3.015 | $1,537.65 |
| 990+ | $2.96 | $2,930.40 |
IXYH60N90C3 -teknologiavaatimukset
IXYS - IXYH60N90C3 Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin IXYS - IXYH60N90C3
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | IXYS Corporation |
| Jännite - Collector Emitter Breakdown (Max) | 900 V |
| Vce (päällä) (Max) @ Vge, Ic | 2.7V @ 15V, 60A |
| Testaa kunto | 450V, 60A, 3Ohm, 15V |
| Td (päällä / pois) @ 25 ° C | 30ns/87ns |
| Switching Energy | 2.7mJ (on), 1.55mJ (off) |
| Toimittaja Device Package | TO-247 (IXTH) |
| Sarja | GenX3™, XPT™ |
| Virta - Max | 750 W |
| Pakkaus / Case | TO-247-3 |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Paketti | Tube |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 175°C (TJ) |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Syötetyyppi | Standard |
| IGBT Tyyppi | - |
| Gate Charge | 107 nC |
| Nykyinen - Collector Pulssi (ICM) | 310 A |
| Nykyinen - Collector (le) (Max) | 140 A |
| Perustuotteenumero | IXYH60 |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | ROHS3 -yhteensopiva |
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Saavuttaa tila | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin IXYS IXYH60N90C3.
| Tuoteominaisuus | ||||
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | IXYH40N90C3D1 | IXYH80N90C3 | IXYH50N120C3 | IXYH50N120C3D1 |
| Valmistaja | IXYS | IXYS | IXYS | IXYS |
| Asennustyyppi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Perustuotteenumero | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Vce (päällä) (Max) @ Vge, Ic | - | - | - | - |
| Virta - Max | - | - | - | - |
| Nykyinen - Collector (le) (Max) | - | - | - | - |
| Testaa kunto | - | - | - | - |
| Toimittaja Device Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Pakkaus / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Switching Energy | - | - | - | - |
| Jännite - Collector Emitter Breakdown (Max) | - | - | - | - |
| Td (päällä / pois) @ 25 ° C | - | - | - | - |
| Käyttölämpötila | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Sarja | - | - | - | - |
| Syötetyyppi | - | - | - | Differential |
| Gate Charge | - | - | - | - |
| Nykyinen - Collector Pulssi (ICM) | - | - | - | - |
| IGBT Tyyppi | - | - | - | - |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
Lataa IXYH60N90C3 PDF -lehdet ja IXYS -dokumentaatio IXYH60N90C3 - IXYS: lle.
IXYH8N250CIXYSIGBT 2500V 29A TO247AD
IXYH85N120C4IXYSIGBT 1200V 85A GEN4 XPT TO247
IXYH50N65C3D1IXYSIGBT
IXYH75N120B4IXYSIGBT
IXYH75N65C3D1IXYSDISC IGBT XPT-GENX3 TO-247AD
IXYH55N120A4IXYSIGBT GENX4 1200V 55A TO247
IXYH50N170CIXYSIGBT 1700V 178A TO247
IXYH85N120A4IXYSIGBT GENX4 1200V 85A TO247
IXYH55N120C4IXYSIGBT 1200V 140A GEN4 XPT TO247Sähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |













Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.