- Oliv***arris
- 07.05.2026
Tietotarvikkeet
IXGR50N60B(D1).pdfPCN -vanheneminen/ EOL
IGBT’s 600V Legacy 08/May/2013.pdfIXGR50N60BD1 -teknologiavaatimukset
IXYS - IXGR50N60BD1 Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin IXYS - IXGR50N60BD1
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | IXYS Corporation |
| Jännite - Collector Emitter Breakdown (Max) | 600 V |
| Vce (päällä) (Max) @ Vge, Ic | 2.5V @ 15V, 50A |
| Testaa kunto | 480V, 50A, 2.7Ohm, 15V |
| Td (päällä / pois) @ 25 ° C | 50ns/110ns |
| Switching Energy | 3mJ (off) |
| Toimittaja Device Package | ISOPLUS247™ |
| Sarja | HiPerFAST™ |
| Käänteinen Recovery Time (TRR) | 35 ns |
| Virta - Max | 250 W |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Pakkaus / Case | TO-247-3 |
| Paketti | Tube |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Syötetyyppi | Standard |
| IGBT Tyyppi | - |
| Gate Charge | 110 nC |
| Nykyinen - Collector Pulssi (ICM) | 200 A |
| Nykyinen - Collector (le) (Max) | 75 A |
| Perustuotteenumero | IXGR50 |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Saavuttaa tila | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin IXYS IXGR50N60BD1.
| Tuoteominaisuus | ||||
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | IXGR50N60B2D1 | IXGR50N60C2D1 | IXGR50N90B2D1 | IXGR60N60B2D1 |
| Valmistaja | IXYS | IXYS | IXYS | IXYS |
| Vce (päällä) (Max) @ Vge, Ic | - | - | - | - |
| Syötetyyppi | - | - | - | Differential |
| Switching Energy | - | - | - | - |
| Virta - Max | - | - | - | - |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Perustuotteenumero | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Toimittaja Device Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Nykyinen - Collector (le) (Max) | - | - | - | - |
| Käänteinen Recovery Time (TRR) | - | - | - | - |
| Nykyinen - Collector Pulssi (ICM) | - | - | - | - |
| Sarja | - | - | - | - |
| Testaa kunto | - | - | - | - |
| Käyttölämpötila | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Asennustyyppi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Jännite - Collector Emitter Breakdown (Max) | - | - | - | - |
| Td (päällä / pois) @ 25 ° C | - | - | - | - |
| IGBT Tyyppi | - | - | - | - |
| Gate Charge | - | - | - | - |
Lataa IXGR50N60BD1 PDF -lehdet ja IXYS -dokumentaatio IXGR50N60BD1 - IXYS: lle.
Sähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |













Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.