- Bran***Lewis
- 11.05.2026
PCN -kokoonpano/alkuperä
Plant Transfer 02/Mar/2018.pdfHaluatko paremman hinnan?
Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.
| Määrä | Yksikköhinta | Alanumero.Hinta |
|---|---|---|
| 1+ | $0.187 | $0.19 |
| 200+ | $0.075 | $15.00 |
| 500+ | $0.072 | $36.00 |
| 1000+ | $0.071 | $71.00 |
203JM1A -teknologiavaatimukset
Littelfuse Inc. - 203JM1A Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin Littelfuse Inc. - 203JM1A
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | Littelfuse |
| Sarja | - |
| Resistanssi ohmissa @ 25 ° C | 20k |
| Resistance Tolerance | ±1°C |
| Pakkaus / Case | DO-204AH, DO-35, Axial |
| Paketti | Bulk |
| Käyttölämpötila | 300°C |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Pituus - johdinkonfiguraatiot | 1.00' (25.40mm) |
| B25 / 85 | - |
| B25 / 75 | - |
| B25 / 50 | - |
| B25 / 100 | - |
| B0 / 50 | 3892K |
| B Value Tolerance | - |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | ROHS3 -yhteensopiva |
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | Not Applicable |
| Saavuttaa tila | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8533.40.8070 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin Littelfuse Inc. 203JM1A.
| Tuoteominaisuus | ||||
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | 203JL1A | 203JG1F | 203JG1K | 203JG1J |
| Valmistaja | Littelfuse Inc. | Littelfuse Inc. | Littelfuse Inc. | Littelfuse Inc. |
| B Value Tolerance | - | - | - | - |
| Sarja | - | - | - | - |
| Käyttölämpötila | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Pakkaus / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| B25 / 100 | - | - | - | - |
| B25 / 85 | - | - | - | - |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Pituus - johdinkonfiguraatiot | - | - | - | - |
| Resistance Tolerance | - | - | - | - |
| B25 / 75 | - | - | - | - |
| Asennustyyppi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Resistanssi ohmissa @ 25 ° C | - | - | - | - |
| B0 / 50 | - | - | - | - |
| B25 / 50 | - | - | - | - |
Lataa 203JM1A PDF -lehdet ja Littelfuse Inc. -dokumentaatio 203JM1A - Littelfuse Inc.: lle.
203M008-19C05-12TE Connectivity AMP ConnectorsCONN BACKSH ADPT SZ8 8S 1/2-20
203M008-19B04-12TE Connectivity AMP ConnectorsCONN BACKSH ADPT SZ8 8S 1/2-20
203M010-19B03TE Connectivity Raychem Cable ProtectionCONN BCK ADPT SZ10-10SL 5/8-24
203M008-19B05-12TE Connectivity AMP ConnectorsCONN BACKSH ADPT SZ8 8S 1/2-20
203M010-19B04TE Connectivity Aerospace, Defense and MarineCONN BCK ADPT SZ10-10SL 5/8-24
203M008-19B04TE Connectivity Aerospace, Defense and MarineCONN BACKSH ADPT SZ8 8S 1/2-20
203M010-19A05TE Connectivity AMP ConnectorsCONN BCK ADPT SZ10-10SL 5/8-24
203M008-19B03TE Connectivity AMP ConnectorsCONN BACKSH ADPT SZ8 8S 1/2-20
203G120TBT018N/A
203DNQ080IRIGBT ModuleSähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |













Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.