- Oliv***arris
- 07.05.2026
MK10DN32VLH5 -teknologiavaatimukset
Freescale Semiconductor - MK10DN32VLH5 Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin Freescale Semiconductor - MK10DN32VLH5
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | Freescale Semiconductor, Inc. (NXP Semiconductors) |
| Jännite - Supply (Vcc / Vdd) | 1.71V ~ 3.6V |
| Toimittaja Device Package | 64-LQFP (10x10) |
| Nopeus | 50MHz |
| Sarja | Kinetis K10 |
| RAM Koko | 8K x 8 |
| Program Memory Type | FLASH |
| Program Memory Size | 32KB (32K x 8) |
| oheislaitteet | DMA, I²S, LVD, POR, PWM, WDT |
| Pakkaus / Case | 64-LQFP |
| Paketti | Bulk |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Oscillator tyyppi | Internal |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 105°C (TA) |
| I / O-numero | 44 |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| EEPROM Koko | - |
| Datamuuntimet | A/D 19x16b |
| Core Size | 32-Bit Single-Core |
| Core Processor | ARM® Cortex®-M4 |
| Liitännät | I²C, IrDA, SPI, UART/USART |
| Perustuotteenumero | MK10DN32 |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| ECCN | 3A991A2 |
| HTSUS | 8542.31.0001 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin Freescale Semiconductor MK10DN32VLH5.
| Tuoteominaisuus | ||||
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | MK10DN32VLH5 | MK10DN32VLF5 | MK10DN128VLH5 | MK10DN128VLH5R |
| Valmistaja | NXP USA Inc. | NXP USA Inc. | NXP USA Inc. | NXP USA Inc. |
| Oscillator tyyppi | - | - | - | - |
| Jännite - Supply (Vcc / Vdd) | - | - | - | - |
| Core Processor | - | - | - | - |
| oheislaitteet | - | - | - | - |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Perustuotteenumero | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| I / O-numero | - | - | - | - |
| Liitännät | - | - | - | - |
| Käyttölämpötila | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Pakkaus / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Program Memory Size | - | - | - | - |
| Program Memory Type | - | - | - | - |
| Nopeus | - | - | - | - |
| Core Size | - | - | - | - |
| Asennustyyppi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Sarja | - | - | - | - |
| RAM Koko | - | - | - | - |
| Toimittaja Device Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| EEPROM Koko | - | - | - | - |
| Datamuuntimet | - | - | - | - |
MK10DN128VLH5RSähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |













Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.