- Oliv***arris
- 07.05.2026
PCN -vanheneminen/ EOL
RF Devices 01/Jul/2010.pdfPCN -pakkaus
All Dev Label Update 15/Dec/2020.pdfMRF18085ALSR3 -teknologiavaatimukset
NXP USA Inc. - MRF18085ALSR3 Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin NXP USA Inc. - MRF18085ALSR3
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | NXP Semiconductors |
| Jännite - Testi | 26 V |
| Jännite - Rated | 65 V |
| teknologia | LDMOS |
| Toimittaja Device Package | NI-780S |
| Sarja | - |
| Virta - Output | 85W |
| Pakkaus / Case | NI-780S |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Paketti | Tape & Reel (TR) |
| Noise Kuva | - |
| Asennustyyppi | Chassis Mount |
| Saada | 15dB |
| Taajuus | 1.81GHz ~ 1.88GHz |
| Nykyinen luokitus (AMPS) | - |
| Nykyinen - Testi | 800 mA |
| Perustuotteenumero | MRF18 |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | ROHS3 -yhteensopiva |
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Saavuttaa tila | REACH Unaffected |
| ECCN | 5A991G |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin NXP USA Inc. MRF18085ALSR3.
| Tuoteominaisuus | ||||
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | MRF18085ALSR5 | MRF18085BLSR3 | MRF18085BLR3 | MRF18060ALR3 |
| Valmistaja | NXP USA Inc. | Freescale Semiconductor | NXP USA Inc. | NXP USA Inc. |
| teknologia | - | - | - | - |
| Virta - Output | - | - | - | - |
| Nykyinen - Testi | - | - | - | - |
| Asennustyyppi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Toimittaja Device Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Perustuotteenumero | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Jännite - Rated | - | - | - | - |
| Taajuus | - | - | - | - |
| Jännite - Testi | - | - | - | - |
| Noise Kuva | - | - | - | - |
| Nykyinen luokitus (AMPS) | - | - | - | - |
| Pakkaus / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Sarja | - | - | - | - |
| Saada | - | - | - | - |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
Lataa MRF18085ALSR3 PDF -lehdet ja NXP USA Inc. -dokumentaatio MRF18085ALSR3 - NXP USA Inc.: lle.
MRF18090AFSL
MRF181SMOTOROLA
MRF18060BFSL
MRF182SMOTOROLA
MRF182NOIGBT Module
MRF18060ALSMOTOROLASähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |













Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.