- Oliv***arris
- 07.05.2026
FDMC7582 -teknologiavaatimukset
Fairchild Semiconductor - FDMC7582 Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin Fairchild Semiconductor - FDMC7582
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | Fairchild (onsemi) |
| Vgs (th) (Max) @ Id | 2.5V @ 250µA |
| Vgs (Max) | ±20V |
| teknologia | MOSFET (Metal Oxide) |
| Toimittaja Device Package | Power33 |
| Sarja | PowerTrench® |
| RDS (Max) @ Id, Vgs | 5mOhm @ 16.7A, 10V |
| Tehonkulutus (Max) | 2.3W (Ta), 52W (Tc) |
| Pakkaus / Case | 8-PowerTDFN |
| Paketti | Bulk |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds | 1795 pF @ 13 V |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs | 28 nC @ 10 V |
| FET tyyppi | N-Channel |
| FET Ominaisuus | - |
| Taajuusmuuttajan jännite (Max Rds On, Min Rds On) | 4.5V, 10V |
| Valua lähde jännite (Vdss) | 25 V |
| Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C | 16.7A (Ta), 49A (Tc) |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| ECCN | EAR99 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin Fairchild Semiconductor FDMC7582.
| Tuoteominaisuus | ||||
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | FDMC7582 | FDMC7572S | FDMC7572S | FDMC7570S |
| Valmistaja | onsemi | onsemi | Fairchild Semiconductor | Fairchild Semiconductor |
| Toimittaja Device Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C | - | - | - | - |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs | - | - | - | - |
| Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds | - | - | - | - |
| Valua lähde jännite (Vdss) | - | - | - | - |
| RDS (Max) @ Id, Vgs | - | - | - | - |
| Tehonkulutus (Max) | - | - | - | - |
| Käyttölämpötila | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Pakkaus / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Taajuusmuuttajan jännite (Max Rds On, Min Rds On) | - | - | - | - |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| teknologia | - | - | - | - |
| Sarja | - | - | - | - |
| Vgs (Max) | - | - | - | - |
| Asennustyyppi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| FET Ominaisuus | - | - | - | - |
| Vgs (th) (Max) @ Id | - | - | - | - |
| FET tyyppi | - | - | - | - |
Sähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |













Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.