- Oliv***arris
- 07.05.2026
Tietotarvikkeet
UTSX-0002A-C.pdfHaluatko paremman hinnan?
Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.
| Määrä | Yksikköhinta | Alanumero.Hinta |
|---|---|---|
| 1+ | $9.861 | $9.86 |
| 200+ | $3.935 | $787.00 |
| 500+ | $3.803 | $1,901.50 |
| 1000+ | $3.739 | $3,739.00 |
UTSX714D5SW32 -teknologiavaatimukset
Souriau-Sunbank by Eaton - UTSX714D5SW32 Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin Souriau-Sunbank by Eaton - UTSX714D5SW32
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | Eaton Souriau-Sunbank |
| Voltage Rating | 600V |
| päättyminen | Solder |
| suojaus | Unshielded |
| Shell Size, MIL | - |
| Shell Size - Insert | 14-5 |
| Shell-materiaali | Polyamide (PA), Nylon |
| Shell Finish | - |
| Sarja | Trim Trio® UTSX |
| Ensisijainen materiaali | Plastic |
| Paketti | Bag |
| Suuntautuminen | W |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 105°C |
| Joitakin paikkoja | 5 |
| Asennustyyppi | Panel Mount, Through Hole |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Asennus Ominaisuus | Bulkhead - Front Side Nut |
| Materiaali Paloluokitus | UL94 HB |
| Lisää materiaali | Neoprene |
| Tulosuoja | IP68/IP69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof |
| ominaisuudet | UV Resistant |
| kiinnitys tyyppi | Bayonet Lock |
| Nykyinen luokitus (AMPS) | 12A |
| Yhteydenotto Material | Brass |
| Kontaktin pintapaksuus - pinnoitus | Flash |
| Yhteys Maali - Mating | Gold |
| Liitintyyppi | Receptacle, Female Sockets |
| Väri | Black |
| kaapeli Opening | - |
| Takalasin materiaali, pinnoitus | - |
| Sovellukset | - |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | RoHS yhteensopiva |
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | Not Applicable |
| Saavuttaa tila | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4020 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin Souriau-Sunbank by Eaton UTSX714D5SW32.
| Tuoteominaisuus | ||||
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | UTSX714D5SY32 | UTSX714D5S32 | UTSX714D5SZ32 | UTSX714D5SX32 |
| Valmistaja | Souriau-Sunbank by Eaton | Souriau-Sunbank by Eaton | Souriau-Sunbank by Eaton | Souriau-Sunbank by Eaton |
| kaapeli Opening | - | - | - | - |
| Sovellukset | - | - | - | - |
| Lisää materiaali | - | - | - | - |
| Suuntautuminen | - | - | - | - |
| Kontaktin pintapaksuus - pinnoitus | - | - | - | - |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| suojaus | - | - | - | - |
| Tulosuoja | - | - | - | - |
| Sarja | - | - | - | - |
| päättyminen | - | - | - | - |
| Väri | - | - | - | - |
| ominaisuudet | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Takalasin materiaali, pinnoitus | - | - | - | - |
| Käyttölämpötila | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Yhteys Maali - Mating | - | - | - | - |
| Shell Size - Insert | - | - | - | - |
| Shell Size, MIL | - | - | - | - |
| Materiaali Paloluokitus | - | - | - | - |
| Ensisijainen materiaali | - | - | - | - |
| Shell-materiaali | - | - | - | - |
| Yhteydenotto Material | - | - | - | - |
| Liitintyyppi | - | - | - | - |
| Asennustyyppi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Voltage Rating | - | - | - | - |
| Asennus Ominaisuus | - | - | - | - |
| kiinnitys tyyppi | - | - | - | - |
| Nykyinen luokitus (AMPS) | - | - | - | - |
| Joitakin paikkoja | - | - | - | - |
| Shell Finish | - | - | - | - |
Lataa UTSX714D5SW32 PDF -lehdet ja Souriau-Sunbank by Eaton -dokumentaatio UTSX714D5SW32 - Souriau-Sunbank by Eaton: lle.
Sähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |













Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.