- Oliv***arris
- 07.05.2026
501CHB1R0BSLE -teknologiavaatimukset
EXXELIA Temex - 501CHB1R0BSLE Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin EXXELIA Temex - 501CHB1R0BSLE
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | EXXELIA |
| Jännite - Rated | 500V |
| Toleranssi | ±0.1pF |
| Paksuus (Max) | 0.102" (2.60mm) |
| lämpötila kerroin | P100 |
| Koko / Dimension | 0.110" L x 0.110" W (2.80mm x 2.80mm) |
| Arvioinnit | - |
| Pakkaus / Case | 1111 (2828 Metric) |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 150°C |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Asennustyyppi | Surface Mount, MLCC |
| Lead Style | - |
| Lead Spacing | - |
| Korkeus - Istuva (Max) | - |
| ominaisuudet | High Q, Low Loss, Ultra Low ESR |
| Epäonnistumisprosentti | - |
| kapasitanssi | 1 pF |
| Sovellukset | RF, Microwave, High Frequency |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin EXXELIA Temex 501CHB1R0BSLE.
| Tuoteominaisuus | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | 501CHB1R0CSLE | 501CHB1R0ASLE | 501CHB1R0BCLE | 501CHB1R2BSLE |
| Valmistaja | EXXELIA Temex | EXXELIA Temex | EXXELIA Temex | EXXELIA Temex |
| Pakkaus / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Korkeus - Istuva (Max) | - | - | - | - |
| Käyttölämpötila | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Lead Style | - | - | - | - |
| lämpötila kerroin | - | - | - | - |
| Sovellukset | - | - | - | - |
| Asennustyyppi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Lead Spacing | - | - | - | - |
| Jännite - Rated | - | - | - | - |
| Koko / Dimension | - | - | - | - |
| Paksuus (Max) | - | - | - | - |
| kapasitanssi | - | - | - | - |
| ominaisuudet | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Epäonnistumisprosentti | - | - | - | - |
| Toleranssi | - | - | - | - |
| Arvioinnit | - | - | - | - |
501CHB1R2CCLEEXXELIA TemexCAP CER 1.2PF 500V P100 1111
501CHB180JCLEEXXELIA TemexCAP CER 18PF 500V P100 1111
501CHB1R2BCLEEXXELIA TemexCAP CER 1.2PF 500V P100 1111
501CHB1R2ACLEEXXELIA TemexCAP CER 1.2PF 500V P100 1111
501CHB1R0BCLEEXXELIA TemexCAP CER 1PF 500V P100 1111
501CHB1R2BSLEEXXELIA TemexCAP CER 1.2PF 500V P100 1111
501CHB180FCLEEXXELIA TemexCAP CER 18PF 500V P100 1111
501CHB180JSLEEXXELIA TemexCAP CER 18PF 500V P100 1111
501CHB1R2CSLEEXXELIA TemexCAP CER 1.2PF 500V P100 1111
501CHB1R0ASLEEXXELIA TemexCAP CER 1PF 500V P100 1111
501CHB180GSLEEXXELIA TemexCAP CER 18PF 500V P100 1111
501CHB1R0CCLEEXXELIA TemexCAP CER 1PF 500V P100 1111
501CHB1R0ACLEEXXELIA TemexCAP CER 1PF 500V P100 1111
501CHB180FSLEEXXELIA TemexCAP CER 18PF 500V P100 1111
501CHB1R5ACLEEXXELIA TemexCAP CER 1.5PF 500V P100 1111
501CHB180GCLEEXXELIA TemexCAP CER 18PF 500V P100 1111
501CHB1R2ASLEEXXELIA TemexCAP CER 1.2PF 500V P100 1111
501CHB1R0CSLEEXXELIA TemexCAP CER 1PF 500V P100 1111Sähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |














Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.