- Bran***Lewis
- 11.05.2026
HTML -tietolehti
B43705, 43725 Series.pdfYmpäristötiedot
TDK Electronics RoHS & REACH.pdfHaluatko paremman hinnan?
Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.
| Määrä | Yksikköhinta | Alanumero.Hinta |
|---|---|---|
| 1+ | $23.39 | $23.39 |
| 200+ | $9.05 | $1,810.00 |
| 500+ | $8.73 | $4,365.00 |
| 1000+ | $8.58 | $8,580.00 |
B43705A5278M000 -teknologiavaatimukset
EPCOS - TDK Electronics - B43705A5278M000 Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin EPCOS - TDK Electronics - B43705A5278M000
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | EPCOS (TDK) |
| Jännite - Rated | 450 V |
| Toleranssi | ±20% |
| Surface Mount Land Koko | - |
| Koko / Dimension | 2.531" Dia (64.30mm) |
| Sarja | B43705 |
| Ripple Current @ Low Frequency | 13.1 A @ 100 Hz |
| Arvioinnit | - |
| Polarisaatio | Polar |
| Pakkaus / Case | Radial, Can - Screw Terminals |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Paketti | Bulk |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C |
| Asennustyyppi | Chassis Mount |
| Lifetime @ Temp. | 12000 Hrs @ 85°C |
| Lead Spacing | 1.122" (28.50mm) |
| impedanssi | 65 mOhms |
| Korkeus - Istuva (Max) | 4.201" (106.70mm) |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 40mOhm @ 100Hz |
| kapasitanssi | 2700 µF |
| Sovellukset | General Purpose |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | ROHS3 -yhteensopiva |
| Saavuttaa tila | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.22.0085 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin EPCOS - TDK Electronics B43705A5278M000.
| Tuoteominaisuus | ||||
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | B43705A5228M000 | B43705A5478M000 | B43705A5108M000 | B43705A9568M000 |
| Valmistaja | EPCOS - TDK Electronics | EPCOS - TDK Electronics | EPCOS - TDK Electronics | EPCOS - TDK Electronics |
| Lifetime @ Temp. | - | - | - | - |
| Ripple Current @ Low Frequency | - | - | - | - |
| impedanssi | - | - | - | - |
| Sarja | - | - | - | - |
| Surface Mount Land Koko | - | - | - | - |
| Lead Spacing | - | - | - | - |
| Korkeus - Istuva (Max) | - | - | - | - |
| Pakkaus / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Sovellukset | - | - | - | - |
| Toleranssi | - | - | - | - |
| Jännite - Rated | - | - | - | - |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - | - | - | - |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| kapasitanssi | - | - | - | - |
| Käyttölämpötila | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Polarisaatio | - | - | - | - |
| Asennustyyppi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Arvioinnit | - | - | - | - |
| Koko / Dimension | - | - | - | - |
Lataa B43705A5278M000 PDF -lehdet ja EPCOS - TDK Electronics -dokumentaatio B43705A5278M000 - EPCOS - TDK Electronics: lle.
Sähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |













Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.