- Bran***Lewis
- 11.05.2026
PCN -suunnittelu/eritelmä
Cylindrical Battery Holders.pdfPCN -kokoonpano/alkuperä
2.73KHz.pdfTietotarvikkeet
Cylindrical Battery Holders.pdfYmpäristötiedot
TDK Electronics RoHS & REACH.pdfHaluatko paremman hinnan?
Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.
| Määrä | Yksikköhinta | Alanumero.Hinta |
|---|---|---|
| 1+ | $0.434 | $0.43 |
B32563J6334J000 -teknologiavaatimukset
EPCOS - TDK Electronics - B32563J6334J000 Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin EPCOS - TDK Electronics - B32563J6334J000
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | EPCOS (TDK) |
| Voltage Rating - DC | 400V |
| Voltage Rating - AC | 200V |
| Toleranssi | ±5% |
| päättyminen | PC Pins |
| Sarja | B3256* - MKT SilverCap™ |
| Arvioinnit | - |
| Pakkaus / Case | 2-DIP |
| Paketti | Bulk |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 125°C |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Lead Spacing | 0.886' (22.50mm) |
| Korkeus - Istuva (Max) | - |
| ominaisuudet | - |
| Dielectric Material | Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked |
| kapasitanssi | 0.33 µF |
| Sovellukset | General Purpose |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | ROHS3 -yhteensopiva |
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | Not Applicable |
| Saavuttaa tila | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.25.0070 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin EPCOS - TDK Electronics B32563J6334J000.
| Tuoteominaisuus | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | B32563J6474J000 | B32563J6684J000 | B32563J6224K000 | B32563J6225J000 |
| Valmistaja | EPCOS - TDK Electronics | EPCOS - TDK Electronics | EPCOS - TDK Electronics | EPCOS - TDK Electronics |
| päättyminen | - | - | - | - |
| kapasitanssi | - | - | - | - |
| Voltage Rating - DC | - | - | - | - |
| Voltage Rating - AC | - | - | - | - |
| Sovellukset | - | - | - | - |
| Pakkaus / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Toleranssi | - | - | - | - |
| Arvioinnit | - | - | - | - |
| Lead Spacing | - | - | - | - |
| Käyttölämpötila | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| ominaisuudet | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Dielectric Material | - | - | - | - |
| Sarja | - | - | - | - |
| Korkeus - Istuva (Max) | - | - | - | - |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Asennustyyppi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
Lataa B32563J6334J000 PDF -lehdet ja EPCOS - TDK Electronics -dokumentaatio B32563J6334J000 - EPCOS - TDK Electronics: lle.
B32563J6105J000EPCOS - TDK ElectronicsCAP FILM 1UF 5% 400VDC 2DIP
B32563J6684K000EPCOS - TDK ElectronicsCAP FILM 0.68UF 10% 400VDC 2DIP
B32564J1336K000EPCOS - TDK ElectronicsCAP FILM 33UF 10% 100VDC 2DIP
B32564J1106J000EPCOS - TDK ElectronicsCAP FILM 10UF 5% 100VDC 2DIP
B32563J6224K000EPCOS - TDK ElectronicsCAP FILM 0.22UF 10% 400VDC 2DIP
B32563J6105K000EPCOS - TDK ElectronicsCAP FILM 1UF 10% 400VDC 2DIP
B32563J6155M000EPCOS - TDK ElectronicsCAP FILM 1.5UF 20% 400VDC 2DIP
B32563J6225J000EPCOS - TDK ElectronicsCAP FILM 2.2UF 5% 400VDC 2DIP
B32564J1106K000EPCOS - TDK ElectronicsCAP FILM 10UF 10% 100VDC 2DIP
B32564J1475J000EPCOS - TDK ElectronicsCAP FILM 4.7UF 5% 100VDC 2DIP
B32563J6474J000EPCOS - TDK ElectronicsCAP FILM 0.47UF 5% 400VDC 2DIP
B32563J6684J000EPCOS - TDK ElectronicsCAP FILM 0.68UF 5% 400VDC 2DIP
B32563J3684K000EPCOS - TDK ElectronicsCAP FILM 0.68UF 10% 250VDC 2DIP
B32563J6155K000EPCOS - TDK ElectronicsCAP FILM 1.5UF 10% 400VDC 2DIP
B32563J6225K000EPCOS - TDK ElectronicsCAP FILM 2.2UF 10% 400VDC 2DIP
B32563J6225M000EPCOS - TDK ElectronicsCAP FILM 2.2UF 20% 400VDC 2DIP
B32564J1226K000EPCOS - TDK ElectronicsCAP FILM 22UF 10% 100VDC 2DIP
B32563J6474K000EPCOS - TDK ElectronicsCAP FILM 0.47UF 10% 400VDC 2DIPSähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |














Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.