- Bran***Lewis
- 11.05.2026
PCN -vanheneminen/ EOL
Mult Devs 28/Oct/2022.pdfTietotarvikkeet
MCS0402, MCT0603, MCU0805, MCA1206 - Professional.pdfHaluatko paremman hinnan?
Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.
| Määrä | Yksikköhinta | Alanumero.Hinta |
|---|---|---|
| 1+ | $0.065 | $0.07 |
MCU08050C1005FP500 -teknologiavaatimukset
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components - MCU08050C1005FP500 Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components - MCU08050C1005FP500
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | Draloric/Vishay |
| Toleranssi | ±1% |
| lämpötila kerroin | ±50ppm/°C |
| Toimittaja Device Package | 0805 |
| Koko / Dimension | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| Sarja | MCU - Professional |
| paneeli tila | 10 MOhms |
| Arvioinnit | - |
| Virta (wattia) | 0.125W, 1/8W |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Pakkaus / Case | 0805 (2012 Metric) |
| Paketti | Tape & Reel (TR) |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 155°C |
| Lukumäärä Päätteet | 2 |
| Korkeus - Istuva (Max) | 0.022" (0.55mm) |
| ominaisuudet | Anti-Sulfur |
| Epäonnistumisprosentti | - |
| Sävellys | Thin Film |
| Perustuotteenumero | MCU0805 |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | ROHS3 -yhteensopiva |
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8533.21.0030 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components MCU08050C1005FP500.
| Tuoteominaisuus | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | MCU08050C1002FP500 | MCU08050C1004FP500 | MCU08050C1005FPW00 | MCU08050C1008FP500 |
| Valmistaja | Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components | Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components | Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components | Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components |
| paneeli tila | - | - | - | - |
| Toimittaja Device Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Käyttölämpötila | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Toleranssi | - | - | - | - |
| Sarja | - | - | - | - |
| ominaisuudet | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Arvioinnit | - | - | - | - |
| Sävellys | - | - | - | - |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| lämpötila kerroin | - | - | - | - |
| Perustuotteenumero | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Pakkaus / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Lukumäärä Päätteet | - | - | - | - |
| Koko / Dimension | - | - | - | - |
| Epäonnistumisprosentti | - | - | - | - |
| Korkeus - Istuva (Max) | - | - | - | - |
| Virta (wattia) | - | - | - | - |
Lataa MCU08050C1005FP500 PDF -lehdet ja Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components -dokumentaatio MCU08050C1005FP500 - Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components: lle.
MCU08050C1009FPW0SVishay DaleRES 10 OHM 1% 1/8W 0805
MCU08050C1002FP500Vishay
MCU08050C1005FPW00Vishay Beyschlag/Draloric/BC ComponentsRES 10 MOHM 1% 1/8W 0805
MCU08050C1002DPW00Vishay DaleRES 10K OHM 0.5% 1/8W 0805
MCU08050C1008FPW00Electro-Films (EFI) / VishaySähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |













Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.