- Oliv***arris
- 07.05.2026
Ympäristötiedot
Diodes Environmental Compliance Cert.pdfPCN -vanheneminen/ EOL
Mult Dev EOL 4/Nov/2020.pdfPCN -kokoonpano/alkuperä
Mult Wafer Add 1/Jul/2020.pdfAZ431LBZ-G1 -teknologiavaatimukset
Diodes Incorporated - AZ431LBZ-G1 Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin Diodes Incorporated - AZ431LBZ-G1
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | Diodes Incorporated |
| Jännite - lähtö (min / kiinteä) | 1.24V |
| Voltage - lähtö (Max) | 18 V |
| Jännite - Input | - |
| Toleranssi | ±1% |
| lämpötila kerroin | 20ppm/°C Typical |
| Toimittaja Device Package | TO-92 |
| Sarja | AZ431L |
| Viite Tyyppi | Shunt |
| Pakkaus / Case | TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Paketti | Bulk |
| lähtö Tyyppi | Adjustable |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Melu - 10 Hz - 10 kHz | - |
| Melu - 0,1 Hz - 10 Hz | - |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Nykyinen - Supply | - |
| Nykyinen - Tuotos | 100 mA |
| Nykyinen - Cathode | 80 µA |
| Perustuotteenumero | AZ431 |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | ROHS3 -yhteensopiva |
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Saavuttaa tila | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin Diodes Incorporated AZ431LBZ-G1.
| Tuoteominaisuus | ||||
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | AZ431LBZTR-G1 | AZ431LBNTR-G1-50 | AZ431LBZ-E1 | AZ431LBZTR-E1 |
| Valmistaja | Diodes Incorporated | Diodes Incorporated | Diodes Incorporated | Diodes Incorporated |
| Käyttölämpötila | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Viite Tyyppi | - | External, Internal | External | External, Internal |
| lähtö Tyyppi | - | Current - Unbuffered | Voltage - Buffered | - |
| Voltage - lähtö (Max) | - | - | - | - |
| Jännite - lähtö (min / kiinteä) | - | - | - | - |
| Nykyinen - Supply | - | - | - | - |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Melu - 0,1 Hz - 10 Hz | - | - | - | - |
| Nykyinen - Cathode | - | - | - | - |
| Sarja | - | - | - | - |
| Jännite - Input | - | - | - | - |
| Melu - 10 Hz - 10 kHz | - | - | - | - |
| Toleranssi | - | - | - | - |
| Perustuotteenumero | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Nykyinen - Tuotos | - | - | - | - |
| lämpötila kerroin | - | - | - | - |
| Asennustyyppi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Pakkaus / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Toimittaja Device Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
Lataa AZ431LBZ-G1 PDF -lehdet ja Diodes Incorporated -dokumentaatio AZ431LBZ-G1 - Diodes Incorporated: lle.
AZ431LBNTR-G1-76Diodes Incorporated
AZ431LBRTR-G1-73Diodes Incorporated
AZ432ANTRBCD
AZ431LBRTRBCD
AZ4326-01F.R7GAmazing
AZ431LBRBCDSähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |













Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.