- Bran***Lewis
- 11.05.2026
Haluatko paremman hinnan?
Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.
| Määrä | Yksikköhinta | Alanumero.Hinta |
|---|---|---|
| 1+ | $7.461 | $7.46 |
RNC50H1372BSRSL31 -teknologiavaatimukset
Vishay Dale - RNC50H1372BSRSL31 Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin Vishay Dale - RNC50H1372BSRSL31
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | Dale / Vishay |
| Toleranssi | ±0.1% |
| lämpötila kerroin | ±50ppm/°C |
| Toimittaja Device Package | Axial |
| Koko / Dimension | 0.070" Dia x 0.150" L (1.78mm x 3.81mm) |
| Sarja | Military, MIL-PRF-55182/07, RNC50 |
| paneeli tila | 13.7 kOhms |
| Virta (wattia) | 0.1W, 1/10W |
| Pakkaus / Case | Axial |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Paketti | Tape & Reel (TR) |
| Käyttölämpötila | -65°C ~ 175°C |
| Lukumäärä Päätteet | 2 |
| Korkeus - Istuva (Max) | - |
| ominaisuudet | Military, Moisture Resistant, Weldable |
| Epäonnistumisprosentti | S (0.001%) |
| Sävellys | Metal Film |
| Perustuotteenumero | RNC50 |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | RoHS-vaatimustenvastaisuus |
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | Not Applicable |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8533.21.0090 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin Vishay Dale RNC50H1372BSRSL31.
| Tuoteominaisuus | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | RNC50H1372BSRE631 | RNC50H1372BSRE531 | RNC50H1372FSBSL31 | RNC50H1372BSRE731 |
| Valmistaja | Vishay Dale | Vishay Dale | Vishay Dale | Vishay Dale |
| Käyttölämpötila | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| paneeli tila | - | - | - | - |
| Koko / Dimension | - | - | - | - |
| Pakkaus / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| ominaisuudet | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Sarja | - | - | - | - |
| Epäonnistumisprosentti | - | - | - | - |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Lukumäärä Päätteet | - | - | - | - |
| Perustuotteenumero | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| lämpötila kerroin | - | - | - | - |
| Korkeus - Istuva (Max) | - | - | - | - |
| Toimittaja Device Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Toleranssi | - | - | - | - |
| Virta (wattia) | - | - | - | - |
| Sävellys | - | - | - | - |
RNC50H1372BSRE631Vishay DaleRES 13.7K OHM 0.1% 1/10W AXIAL
RNC50H1372FSBSL31Vishay DaleRES 13.7K OHM 1% 1/10W AXIAL
RNC50H1372BSRE8Vishay DaleRES 13.7K OHM 0.1% 1/10W AXIAL
RNC50H1372FSB1431Vishay DaleRES 13.7K OHM 1% 1/10W AXIAL
RNC50H1372BSRE7Vishay DaleRES 13.7K OHM 0.1% 1/10W AXIAL
RNC50H1372BSRE531Vishay DaleRES 13.7K OHM 0.1% 1/10W AXIAL
RNC50H1372BSRE831Vishay DaleRES 13.7K OHM 0.1% 1/10W AXIAL
RNC50H1372BSRE731Vishay DaleRES 13.7K OHM 0.1% 1/10W AXIAL
RNC50H1372FSR3831Vishay DaleRES 13.7K OHM 1% 1/10W AXIAL
RNC50H1372BSRE5Vishay DaleRES 13.7K OHM 0.1% 1/10W AXIALSähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |














Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.