- Bran***Lewis
- 11.05.2026
PCN -suunnittelu/eritelmä
NH,RER,RH,TMC Part Marking 10/Jun/2016.pdfHTML -tietolehti
RER Military Series Datasheet.pdfTietotarvikkeet
RER Military Series Datasheet.pdfHaluatko paremman hinnan?
Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.
| Määrä | Yksikköhinta | Alanumero.Hinta |
|---|---|---|
| 1+ | $32.486 | $32.49 |
RER60F1370RCSL -teknologiavaatimukset
Vishay Dale - RER60F1370RCSL Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin Vishay Dale - RER60F1370RCSL
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | Dale / Vishay |
| Toleranssi | ±1% |
| lämpötila kerroin | ±20ppm/°C |
| Koko / Dimension | 0.600" L x 0.646" W (15.24mm x 16.41mm) |
| Sarja | Military, MIL-PRF-39009, RER60 |
| paneeli tila | 137 Ohms |
| Virta (wattia) | 5W |
| Pakkaus / Case | Axial, Box |
| Paketti | Bulk |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 250°C |
| Asennus Ominaisuus | Flanges |
| Lead Style | Solder Lugs |
| Korkeus - Istuva (Max) | 0.335" (8.51mm) |
| ominaisuudet | Military, Moisture Resistant |
| Epäonnistumisprosentti | R (0.01%) |
| Sävellys | Wirewound |
| Päällystys, Kotelomalli | Aluminum |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | RoHS-vaatimustenvastaisuus |
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8533.21.0080 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin Vishay Dale RER60F1370RCSL.
| Tuoteominaisuus | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | RER60F13R0RCSL | RER60F1330RCSL | RER60F1300RCSL | RER60F1371RCSL |
| Valmistaja | Vishay Dale | Vishay Dale | Vishay Dale | Vishay Dale |
| Lead Style | - | - | - | - |
| Käyttölämpötila | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Pakkaus / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Koko / Dimension | - | - | - | - |
| Sarja | - | - | - | - |
| Asennus Ominaisuus | - | - | - | - |
| Korkeus - Istuva (Max) | - | - | - | - |
| Päällystys, Kotelomalli | - | - | - | - |
| Sävellys | - | - | - | - |
| paneeli tila | - | - | - | - |
| Epäonnistumisprosentti | - | - | - | - |
| lämpötila kerroin | - | - | - | - |
| Virta (wattia) | - | - | - | - |
| Toleranssi | - | - | - | - |
| ominaisuudet | - | - | - | Simultaneous Sampling |
Lataa RER60F1370RCSL PDF -lehdet ja Vishay Dale -dokumentaatio RER60F1370RCSL - Vishay Dale: lle.
RER60F13R3RC02Vishay DaleRES CHAS MNT 13.3 OHM 1% 5W
RER60F13R0MC02Vishay DaleRES CHAS MNT 13 OHM 1% 5W
RER60F1300RC02Vishay DaleRES CHAS MNT 130 OHM 1% 5W
RER60F1371RCSLVishay DaleRES CHAS MNT 1.37K OHM 1% 5W
RER60F1331RCSLVishay DaleRES CHAS MNT 1.33K OHM 1% 5W
RER60F1371RC02Vishay DaleRES CHAS MNT 1.37K OHM 1% 5W
RER60F12R7RC02Vishay DaleRES CHAS MNT 12.7 OHM 1% 5W
RER60F1370RC02Vishay DaleRES CHAS MNT 137 OHM 1% 5W
RER60F13R0RC02Vishay DaleRES CHAS MNT 13 OHM 1% 5W
RER60F1300RCSLVishay DaleRES CHAS MNT 130 OHM 1% 5W
RER60F13R3RCSLVishay DaleRES CHAS MNT 13.3 OHM 1% 5W
RER60F1330RCSLVishay DaleRES CHAS MNT 133 OHM 1% 5W
RER60F12R7RCSLVishay DaleRES CHAS MNT 12.7 OHM 1% 5W
RER60F1330RC02Vishay DaleRES CHAS MNT 133 OHM 1% 5W
RER60F13R0MCSLVishay DaleRES CHAS MNT 13 OHM 1% 5W
RER60F1400RC02Vishay DaleRES CHAS MNT 140 OHM 1% 5W
RER60F1331RC02Vishay DaleRES CHAS MNT 1.33K OHM 1% 5W
RER60F13R0RCSLVishay DaleRES CHAS MNT 13 OHM 1% 5WSähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |














Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.