- Bran***Lewis
- 11.05.2026
Tietotarvikkeet
ERC Industrial.pdfHaluatko paremman hinnan?
Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.
| Määrä | Yksikköhinta | Alanumero.Hinta |
|---|---|---|
| 1+ | $3.553 | $3.55 |
ERC5014K700FHEK500 -teknologiavaatimukset
Vishay Dale - ERC5014K700FHEK500 Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin Vishay Dale - ERC5014K700FHEK500
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | Dale / Vishay |
| Toleranssi | ±1% |
| lämpötila kerroin | ±50ppm/°C |
| Toimittaja Device Package | Axial |
| Koko / Dimension | 0.070" Dia x 0.150" L (1.78mm x 3.81mm) |
| Sarja | ERC |
| paneeli tila | 14.7 kOhms |
| Virta (wattia) | 0.1W, 1/10W |
| Pakkaus / Case | Axial |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Paketti | Bulk |
| Käyttölämpötila | -65°C ~ 175°C |
| Lukumäärä Päätteet | 2 |
| Korkeus - Istuva (Max) | - |
| ominaisuudet | Moisture Resistant |
| Epäonnistumisprosentti | - |
| Sävellys | Metal Film |
| Perustuotteenumero | ERC50 |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | ROHS3 -yhteensopiva |
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | Not Applicable |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8533.21.0090 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin Vishay Dale ERC5014K700FHEK500.
| Tuoteominaisuus | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | ERC5014K700FHEB500 | ERC5014K700BHEK500 | ERC5014K700FHEA500 | ERC5014K700FEEK500 |
| Valmistaja | Vishay Dale | Vishay Dale | Vishay Dale | Vishay Dale |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Korkeus - Istuva (Max) | - | - | - | - |
| lämpötila kerroin | - | - | - | - |
| Pakkaus / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Sarja | - | - | - | - |
| Sävellys | - | - | - | - |
| paneeli tila | - | - | - | - |
| Perustuotteenumero | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Toimittaja Device Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Lukumäärä Päätteet | - | - | - | - |
| ominaisuudet | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Virta (wattia) | - | - | - | - |
| Epäonnistumisprosentti | - | - | - | - |
| Käyttölämpötila | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Koko / Dimension | - | - | - | - |
| Toleranssi | - | - | - | - |
Lataa ERC5014K700FHEK500 PDF -lehdet ja Vishay Dale -dokumentaatio ERC5014K700FHEK500 - Vishay Dale: lle.
ERC5014K900BHEK500Vishay DaleRES 14.9K OHM 0.1% 1/10W AXIAL
ERC5014K700FEEK500Vishay DaleRES 14.7K OHM 1% 1/10W AXIAL
ERC5014K700BHEK500Vishay DaleRES 14.7K OHM 0.1% 1/10W AXIAL
ERC5014K700DEEK500Vishay DaleRES 14.7K OHM 0.5% 1/10W AXIAL
ERC5014K900BEEB500Vishay DaleRES 14.9K OHM 0.1% 1/10W AXIAL
ERC5014R000FEEB500Vishay DaleRES 14 OHM 1% 1/10W AXIAL
ERC5014K900BHEB500Vishay DaleRES 14.9K OHM 0.1% 1/10W AXIAL
ERC5014K700FHEB500Vishay DaleRES 14.7K OHM 1% 1/10W AXIAL
ERC5014K700BHEB500Vishay DaleRES 14.7K OHM 0.1% 1/10W AXIAL
ERC5014R000BEEK500Vishay DaleRES 14 OHM 0.1% 1/10W AXIAL
ERC5014K900BEEK500Vishay DaleRES 14.9K OHM 0.1% 1/10W AXIAL
ERC5014R000BEEA500Vishay DaleRES 14 OHM 0.1% 1/10W AXIAL
ERC5014K700FEEB500Vishay DaleRES 14.7K OHM 1% 1/10W AXIAL
ERC5014K700FEEA500Vishay DaleRES 14.7K OHM 1% 1/10W AXIAL
ERC5014K900DHEK500Vishay DaleRES 14.9K OHM 0.5% 1/10W AXIAL
ERC5014K700FHEA500Vishay DaleRES 14.7K OHM 1% 1/10W AXIAL
ERC5014R000FEEK500Vishay DaleRES 14 OHM 1% 1/10W AXIAL
ERC5014K700BEEK500Vishay DaleRES 14.7K OHM 0.1% 1/10W AXIALSähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |














Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.