- Bran***Lewis
- 11.05.2026
HTML -tietolehti
D/CRCW e3 Series Datasheet.pdfTietotarvikkeet
D/CRCW e3 Series Datasheet.pdfHaluatko paremman hinnan?
Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.
| Määrä | Yksikköhinta | Alanumero.Hinta |
|---|---|---|
| 1+ | $0.106 | $0.11 |
CRCW121862R0FKEK -teknologiavaatimukset
Vishay Dale - CRCW121862R0FKEK Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin Vishay Dale - CRCW121862R0FKEK
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | Dale / Vishay |
| Toleranssi | ±1% |
| lämpötila kerroin | ±100ppm/°C |
| Toimittaja Device Package | 1218 |
| Koko / Dimension | 0.122" L x 0.181" W (3.10mm x 4.60mm) |
| Sarja | CRCW |
| paneeli tila | 62 Ohms |
| Arvioinnit | AEC-Q200 |
| Virta (wattia) | 1W |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Pakkaus / Case | 1218 (3246 Metric) |
| Paketti | Tape & Reel (TR) |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 155°C |
| Lukumäärä Päätteet | 2 |
| Korkeus - Istuva (Max) | 0.024" (0.60mm) |
| ominaisuudet | Automotive AEC-Q200 |
| Epäonnistumisprosentti | - |
| Sävellys | Thick Film |
| Perustuotteenumero | CRCW1218 |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | ROHS3 -yhteensopiva |
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8533.21.0030 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin Vishay Dale CRCW121862R0FKEK.
| Tuoteominaisuus | ||||
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | CRCW121862K0FKEK | CRCW1218620KFKEK | CRCW1218620RFKEK | CRCW121863R4FKEK |
| Valmistaja | Vishay Dale | Vishay Dale | Vishay Dale | Vishay Dale |
| Arvioinnit | - | - | - | - |
| Sävellys | - | - | - | - |
| Epäonnistumisprosentti | - | - | - | - |
| Käyttölämpötila | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Virta (wattia) | - | - | - | - |
| Lukumäärä Päätteet | - | - | - | - |
| Toimittaja Device Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Pakkaus / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Perustuotteenumero | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Korkeus - Istuva (Max) | - | - | - | - |
| Sarja | - | - | - | - |
| Toleranssi | - | - | - | - |
| Koko / Dimension | - | - | - | - |
| ominaisuudet | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| lämpötila kerroin | - | - | - | - |
| paneeli tila | - | - | - | - |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
Lataa CRCW121862R0FKEK PDF -lehdet ja Vishay Dale -dokumentaatio CRCW121862R0FKEK - Vishay Dale: lle.
Sähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |













Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.