- Bran***Lewis
- 11.05.2026
Haluatko paremman hinnan?
Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.
| Määrä | Yksikköhinta | Alanumero.Hinta |
|---|---|---|
| 1+ | $28.00 | $28.00 |
DT070B-070-W-USBC -teknologiavaatimukset
AUTEC POWER SYSTEMS - DT070B-070-W-USBC Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin AUTEC POWER SYSTEMS - DT070B-070-W-USBC
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | AUTEC POWER SYSTEMS |
| Voltage - lähtö | 7V |
| Jännite - Input | 100 ~ 240 VAC |
| Sarja | DT070B (40W) |
| Virta (wattia) | 40 W |
| Paketti | Case |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Ulostuloliitin | USB C |
| Syötetyyppi | IEC 320-C6 |
| muoto | Desktop |
| tehokkuus | Level VI |
| Nykyinen - Output (Max) | 5.7A |
| Sovellukset | ITE (Commercial) |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin AUTEC POWER SYSTEMS DT070B-070-W-USBC.
| Tuoteominaisuus | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | DT070B-070-W-MUSB | DT070B-070-W-USB | DT070B-070-W-USB-M | DT070B-070-W-SUSB |
| Valmistaja | AUTEC POWER SYSTEMS | AUTEC POWER SYSTEMS | AUTEC POWER SYSTEMS | AUTEC POWER SYSTEMS |
| Jännite - Input | - | - | - | - |
| Syötetyyppi | - | - | - | Differential |
| Voltage - lähtö | - | - | - | - |
| Virta (wattia) | - | - | - | - |
| Sovellukset | - | - | - | - |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Sarja | - | - | - | - |
| Ulostuloliitin | - | - | - | - |
| tehokkuus | - | - | - | - |
| muoto | - | - | - | - |
| Nykyinen - Output (Max) | - | - | - | - |
DT070B-090-S-3AUTEC POWER SYSTEMSAC/DC DESKTOP ADAPTER 9V 54W
DT070B-070-W-TNAUTEC POWER SYSTEMSAC/DC DESKTOP ADAPTER 7V 40W
DT070B-070-W-5AUTEC POWER SYSTEMSAC/DC DESKTOP ADAPTER 7V 40W
DT070B-070-W-USB-MAUTEC POWER SYSTEMSAC/DC DESKTOP ADAPTER 7V 40W
DT070B-090-S-7AUTEC POWER SYSTEMSAC/DC DESKTOP ADAPTER 9V 54W
DT070B-090-S-SUSBAUTEC POWER SYSTEMSAC/DC DESKTOP ADAPTER 9V 54W
DT070B-090-S-2AUTEC POWER SYSTEMSAC/DC DESKTOP ADAPTER 9V 54W
DT070B-070-W-8AUTEC POWER SYSTEMSAC/DC DESKTOP ADAPTER 7V 40W
DT070B-070-W-SUSBAUTEC POWER SYSTEMSAC/DC DESKTOP ADAPTER 7V 40W
DT070B-090-S-USBAUTEC POWER SYSTEMSAC/DC DESKTOP ADAPTER 9V 54W
DT070B-090-S-5AUTEC POWER SYSTEMSAC/DC DESKTOP ADAPTER 9V 54W
DT070B-070-W-3AUTEC POWER SYSTEMSAC/DC DESKTOP ADAPTER 7V 40W
DT070B-090-S-MUSBAUTEC POWER SYSTEMSAC/DC DESKTOP ADAPTER 9V 54W
DT070B-090-S-TNAUTEC POWER SYSTEMSAC/DC DESKTOP ADAPTER 9V 54W
DT070B-090-S-8AUTEC POWER SYSTEMSAC/DC DESKTOP ADAPTER 9V 54W
DT070B-070-W-USBAUTEC POWER SYSTEMSAC/DC DESKTOP ADAPTER 7V 40W
DT070B-070-W-MUSBAUTEC POWER SYSTEMSAC/DC DESKTOP ADAPTER 7V 40W
DT070B-070-W-7AUTEC POWER SYSTEMSAC/DC DESKTOP ADAPTER 7V 40WSähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |














Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.