- Oliv***arris
- 07.05.2026
HTML -tietolehti
MB3793-45.pdfPCN -vanheneminen/ EOL
Mult Device EOL 19/Mar/2017.pdfPCN -kokoonpano/alkuperä
Mult Devices 05/Jun/2017.pdfMB3793-45PNF-G-JN-ER-6E1 -teknologiavaatimukset
Infineon Technologies - MB3793-45PNF-G-JN-ER-6E1 Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin Infineon Technologies - MB3793-45PNF-G-JN-ER-6E1
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | Infineon Technologies |
| Jännite - Kynnys | 4.5V |
| Tyyppi | Simple Reset/Power-On Reset |
| Toimittaja Device Package | 8-SOP |
| Sarja | - |
| Nollaa aikakatkaisu | 80ms Minimum |
| asettaa uudelleen | Active Low |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Pakkaus / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Paketti | Tape & Reel (TR) |
| ulostulo | CMOS Inverted |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Lukumäärä Jännitteet valvoman | 1 |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Perustuotteenumero | MB3793 |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | ROHS3 -yhteensopiva |
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Saavuttaa tila | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin Infineon Technologies MB3793-45PNF-G-JN-ER-6E1.
| Tuoteominaisuus | ![]() |
![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | MB3793-45PF-G-JN-ER-6E1 | MB3793-45DPNF-G-JN-ERE1 | MB3793-45PNF-G-JN-6E1 | MB3793-45PF-G-BND-JN-6E1 |
| Valmistaja | Fujitsu Electronics America, Inc. | Infineon Technologies | Fujitsu Electronics America, Inc. | Fujitsu Electronics America, Inc. |
| Perustuotteenumero | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Sarja | - | - | - | - |
| Jännite - Kynnys | - | - | - | - |
| Käyttölämpötila | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| asettaa uudelleen | - | - | - | - |
| Toimittaja Device Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Lukumäärä Jännitteet valvoman | - | - | - | - |
| Tyyppi | - | - | - | - |
| Pakkaus / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| ulostulo | - | - | - | - |
| Nollaa aikakatkaisu | - | - | - | - |
| Asennustyyppi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
Lataa MB3793-45PNF-G-JN-ER-6E1 PDF -lehdet ja Infineon Technologies -dokumentaatio MB3793-45PNF-G-JN-ER-6E1 - Infineon Technologies: lle.
MB3793-45PF-G-U-JN6E1Infineon TechnologiesIC SUPERVISOR PWR SUP MON 8SOP
MB3793ANFujitsu Electronics America, Inc.
MB3800PF-G-BND-HN-EFFujitsu Electronics America, Inc.
MB3793-45PF-GT-BND-ER-CSFujitsu Electronics America, Inc.
MB3800PF-G-BND-JN-EFE1Infineon TechnologiesIC SUPERVISOR 8SOP
MB3793-45PF-GTBNDK5ER6E1Infineon TechnologiesIC SUPERVISOR PWR SUP MONITOR
MB3793-45PF-G-BND-JN-6E1Fujitsu Electronics America, Inc.IC PWR VOLT MON WD TIMER 8SOP
MB3800PF-G-BND-JNFujitsu Electronics America, Inc.
MB3793-45PF-GT-BND-ERFujitsu Electronics America, Inc.
MB3793-45PF-G-JN-ER-6Fujitsu Electronics America, Inc.
MB3793-AFujitsu Electronics America, Inc.
MB3793-45PF-G-JN-ER-6E1Fujitsu Electronics America, Inc.IC PWR VOLT MON WD TIMER 8SOP
MB3793-45PNF-G-JN-VER6E1FUJ
MB3796PFV-G-BND-ERFUJ
MB3793-7FUJ
MB379342PNFGJNER6E1FUJISähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |













Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.