- Oliv***arris
- 07.05.2026
PCN -vanheneminen/ EOL
Cylindrical Battery Holders.pdfTietotarvikkeet
Cylindrical Battery Holders.pdfYmpäristötiedot
PQFN 5x6 RoHS Compliance.pdfMuita asiaankuuluvia asiakirjoja
Part Number Guide.pdfHaluatko paremman hinnan?
Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.
| Määrä | Yksikköhinta | Alanumero.Hinta |
|---|---|---|
| 1+ | $4.968 | $4.97 |
| 200+ | $1.982 | $396.40 |
| 500+ | $1.916 | $958.00 |
| 1000+ | $1.883 | $1,883.00 |
IR3800MTRPBF -teknologiavaatimukset
Infineon Technologies - IR3800MTRPBF Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin Infineon Technologies - IR3800MTRPBF
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | Infineon Technologies |
| Jännite - lähtö (min / kiinteä) | 0.6V |
| Voltage - lähtö (Max) | 12V |
| Jännite - tulo (Min) | 2.5V |
| Jännite - tulo (Max) | 21V |
| topologia | Buck |
| Synchronous Tasasuuntaaja | Yes |
| Toimittaja Device Package | PQFN (5x6) |
| Sarja | SupIRBuck® |
| Pakkaus / Case | 15-PowerVQFN |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Paketti | Tape & Reel (TR) |
| lähtö Tyyppi | Adjustable |
| Output Configuration | Positive |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Lukumäärä Lähdöt | 1 |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| toiminto | Step-Down |
| Taajuus - Switching | 600kHz |
| Nykyinen - Tuotos | 12A |
| Perustuotteenumero | IR3800 |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Saavuttaa tila | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin Infineon Technologies IR3800MTRPBF.
| Tuoteominaisuus | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | IR3800AMTR1PBF | IR3800MTR1PBF | IR3800AMTRPBF | IR3801MTR1PBF |
| Valmistaja | Infineon Technologies | Infineon Technologies | Infineon Technologies | Infineon Technologies |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Output Configuration | - | - | - | - |
| Voltage - lähtö (Max) | - | - | - | - |
| Käyttölämpötila | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| lähtö Tyyppi | - | Current - Unbuffered | Voltage - Buffered | - |
| Pakkaus / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Nykyinen - Tuotos | - | - | - | - |
| Perustuotteenumero | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| toiminto | - | - | - | - |
| Jännite - lähtö (min / kiinteä) | - | - | - | - |
| Jännite - tulo (Max) | - | - | - | - |
| Lukumäärä Lähdöt | - | - | - | - |
| Synchronous Tasasuuntaaja | - | - | - | - |
| Taajuus - Switching | - | - | - | - |
| topologia | - | - | - | - |
| Jännite - tulo (Min) | - | - | - | - |
| Asennustyyppi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Toimittaja Device Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Sarja | - | - | - | - |
Lataa IR3800MTRPBF PDF -lehdet ja Infineon Technologies -dokumentaatio IR3800MTRPBF - Infineon Technologies: lle.
IR3743A14XL3 Narda-MITEQMIXER
IR3800AMTR1PBFInfineon TechnologiesIC REG BUCK ADJUSTABLE 14A PQFN
IR3725MTRPBF-IRInternational RectifierINPUT POWER MONITOR W/DIGITAL IN
IR3742MTRPBFInfineon TechnologiesIC HALF BRIDGE DRIVER 20A 17QFN
IR3801AMTRPBF.IR
IR3741NSHAR
IR3740MRIR
IR3802AMTROBFIR
IR3802IR
IR3802AMIR
IR3800AMIR
IR3802AIRSähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |













Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.