- Oliv***arris
- 07.05.2026
PCN -vanheneminen/ EOL
Multiple Devices 15/Apr/2011.pdfCY23FS08OXI-03T -teknologiavaatimukset
Infineon Technologies - CY23FS08OXI-03T Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin Infineon Technologies - CY23FS08OXI-03T
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | Infineon Technologies |
| Jännite - Supply | 2.5V, 3.3V |
| Tyyppi | Fanout Distribution, Multiplexer, Zero Delay Buffer |
| Toimittaja Device Package | 28-SSOP |
| Sarja | Failsafe™ |
| Ratio - Input: Tuotos | 3:8 |
| Pakkaus / Case | 28-SSOP (0.209", 5.30mm Width) |
| Paketti | Tape & Reel (TR) |
| PLL | Yes with Bypass |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| ulostulo | LVCMOS |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C |
| Lukumäärä Circuits | 1 |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| panos | LVCMOS, LVTTL, Crystal |
| Taajuus - Max | 166.7MHz |
| Jakaja / Kerroin | No/No |
| Differential - Input: Tuotos | No/No |
| Perustuotteenumero | CY23FS08 |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | ROHS3 -yhteensopiva |
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Saavuttaa tila | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin Infineon Technologies CY23FS08OXI-03T.
| Tuoteominaisuus | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | CY23FS08OXI-03 | CY23FS08OXI-06T | CY23FS08OXI-05T | CY23FS08OXI-06 |
| Valmistaja | Infineon Technologies | Infineon Technologies | Infineon Technologies | Infineon Technologies |
| Käyttölämpötila | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Sarja | - | - | - | - |
| Perustuotteenumero | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Differential - Input: Tuotos | - | - | - | - |
| Jännite - Supply | - | - | - | - |
| Ratio - Input: Tuotos | - | - | - | - |
| ulostulo | - | - | - | - |
| PLL | - | - | - | - |
| Taajuus - Max | - | - | - | - |
| Toimittaja Device Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| panos | - | - | - | - |
| Asennustyyppi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Jakaja / Kerroin | - | - | - | - |
| Tyyppi | - | - | - | - |
| Lukumäärä Circuits | - | - | - | - |
| Pakkaus / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
Lataa CY23FS08OXI-03T PDF -lehdet ja Infineon Technologies -dokumentaatio CY23FS08OXI-03T - Infineon Technologies: lle.
CY23FS08OXCTInfineon TechnologiesIC FANOUT DIST 28SSOP
CY23FS08OXIInfineon TechnologiesIC FANOUT DIST 28SSOP
CY23FS08OXI-06TInfineon TechnologiesIC FANOUT DIST 28SSOP
CY23FS08OXC-05TInfineon TechnologiesIC FANOUT DIST 28SSOP
CY23FS08OXI-04Infineon TechnologiesIC FANOUT DIST 28SSOP
CY23FS08OXI-05TInfineon TechnologiesIC FANOUT DIST 28SSOP
CY23FS08OXI-05Infineon TechnologiesIC FANOUT DIST 28SSOP
CY23FS08OXITInfineon TechnologiesIC FANOUT DIST 28SSOP
CY23FS08OXI-06Infineon TechnologiesIC FANOUT DIST 28SSOP
CY23FS08OXC-05Infineon TechnologiesIC FANOUT DIST 28SSOP
CY23FS08OXI-03Infineon TechnologiesIC FANOUT DIST 28SSOPSähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |














Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.