- Oliv***arris
- 07.05.2026
Tietotarvikkeet
F18 Series.pdfF1857SD400 -teknologiavaatimukset
Sensata-Crydom - F1857SD400 Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin Sensata-Crydom - F1857SD400
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | Crydom / Sensata Technologies |
| Jännite - Off State | 400 V |
| Jännite - Gate Trigger (VGT) (Max) | 3 V |
| Rakenne | Series Connection - All SCRs |
| Sarja | F18 |
| Pakkaus / Case | Module |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Paketti | Bulk |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Määrä SCR, diodit | 2 SCRs |
| Asennustyyppi | Chassis Mount |
| Nykyinen - Non Rep. Surge 50, 60 Hz (ITSM) | 1500A @ 60Hz |
| Nykyinen - Gate Trigger (IGT) (Max) | 150 mA |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | RoHS yhteensopiva |
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | Not Applicable |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8541.30.0080 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin Sensata-Crydom F1857SD400.
| Tuoteominaisuus | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | F1857SD1400 | F1857SDK1400 | F1857SDK400 | F1857SDK600 |
| Valmistaja | Sensata-Crydom | Sensata-Crydom | Sensata-Crydom | Sensata-Crydom |
| Nykyinen - Gate Trigger (IGT) (Max) | - | - | - | - |
| Käyttölämpötila | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Määrä SCR, diodit | - | - | - | - |
| Jännite - Off State | - | - | - | - |
| Jännite - Gate Trigger (VGT) (Max) | - | - | - | - |
| Pakkaus / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Sarja | - | - | - | - |
| Nykyinen - Non Rep. Surge 50, 60 Hz (ITSM) | - | - | - | - |
| Asennustyyppi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Rakenne | - | - | - | - |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
Lataa F1857SD400 PDF -lehdet ja Sensata-Crydom -dokumentaatio F1857SD400 - Sensata-Crydom: lle.
F1860K STF18N60M2STMicroelectronics
F1860T1200Crydom / Sensata TechnologiesIGBT Module
F1857SDK400Sensata-CrydomMODULE SCR/DIODE 55A 120VACSähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |














Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.