- Bran***Lewis
- 11.05.2026
IMM3282M12 -teknologiavaatimukset
Crouzet - IMM3282M12 Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin Crouzet - IMM3282M12
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | Crouzet |
| Jännite - Supply | 10V ~ 30V |
| päättyminen Style | Connector |
| suojaus | Shielded |
| Sarja | - |
| anturin tyyppi | Inductive |
| Sensing Etäisyys | 0.079" (2mm) |
| Response Frequency | - |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Pakkaus / Case | Cylinder, Threaded - M8 |
| Paketti | Box |
| lähtö Tyyppi | PNP-NO, 3-Wire |
| Käyttölämpötila | -25°C ~ 70°C |
| Materiaali - Body | Nickel-Plated Brass |
| Tulosuoja | IP67 |
| Indikaattori | LED |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | RoHS yhteensopiva |
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8543.70.9860 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin Crouzet IMM3282M12.
| Tuoteominaisuus | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | IMM3283M12 | IMM3281.5M12 | IMM3281M12 | IMM3282M8 |
| Valmistaja | Crouzet | Crouzet | Crouzet | Crouzet |
| suojaus | - | - | - | - |
| Tulosuoja | - | - | - | - |
| päättyminen Style | - | - | - | - |
| Indikaattori | - | - | - | - |
| Sensing Etäisyys | - | - | - | - |
| Pakkaus / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Materiaali - Body | - | - | - | - |
| Käyttölämpötila | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Sarja | - | - | - | - |
| Jännite - Supply | - | - | - | - |
| lähtö Tyyppi | - | Current - Unbuffered | Voltage - Buffered | - |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| anturin tyyppi | - | - | - | - |
| Response Frequency | - | - | - | - |
IMM3281M8CrouzetSENSOR PROX INDUCTIVE 1MM CYLIND
IMM3281M12CrouzetSENSOR PROX INDUCTIVE 1MM CYLIND
IMM3281.5M12CrouzetSENSOR PROX INDUCT 2.5MM CYLIND
IMM3281.5PCrouzetSENSOR PROX INDUCT 3.5MM CYLIND
IMM3281.5CCrouzetSENSOR PROX INDUCT 1.5MM CYL 2M
IMM3282PCrouzetSENSOR PROX INDUCTIVE 2MM CYLIND
IMM3281PCrouzetSENSOR PROX INDUCTIVE 1MM CYLIND
IMM33122CCrouzetSENSOR PROX INDUCTIVE 2MM CYL 2M
IMM3281CCrouzetSENSOR PROX INDUCTIVE 1MM CYL 2M
IMM3283CCrouzetSENSOR PROX INDUCTIVE 3MM CYL 2M
IMM3283PCrouzetSENSOR PROX INDUCTIVE 3MM CYLIND
IMM33185CCrouzetSENSOR PROX INDUCTIVE 5MM CYL 2M
IMM3282M8CrouzetSENSOR PROX INDUCTIVE 2MM CYLIND
IMM3283M12CrouzetSENSOR PROX INDUCTIVE 3MM CYLIND
IMM33124CCrouzetSENSOR PROX INDUCTIVE 4MM CYL 2M
IMM3282CCrouzetSENSOR PROX INDUCTIVE 2MM CYL 2M
IMM3283M8CrouzetSENSOR PROX INDUCTIVE 3MM CYLIND
IMM323020CCrouzetSENSOR PROX INDUCTIV 20MM CYL 2MSähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |














Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.