- Bran***Lewis
- 11.05.2026
Ympäristötiedot
Cylindrical Battery Holders.pdfHaluatko paremman hinnan?
Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.
| Määrä | Yksikköhinta | Alanumero.Hinta |
|---|---|---|
| 1+ | $155.10 | $155.10 |
| 200+ | $61.886 | $12,377.20 |
| 500+ | $59.819 | $29,909.50 |
| 1000+ | $58.797 | $58,797.00 |
PMA30F-24-TN -teknologiavaatimukset
Cosel USA, Inc. - PMA30F-24-TN Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin Cosel USA, Inc. - PMA30F-24-TN
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | Cosel |
| Jännite - lähtö 6 | - |
| Jännite - Tuotos 4 | - |
| Jännite - Tuotos 3 | - |
| Jännite - Tuotos 2 | - |
| Jännite - Tuotos 1 | 24V |
| Jännite - Isolation | 2 kV |
| Jännite - Input | 85 ~ 264 VAC |
| Tyyppi | Enclosed |
| Koko / Dimension | 4.72" L x 1.22" W x 3.23" H (119.9mm x 31.0mm x 82.0mm) |
| Sarja | PMA (30W) |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Paketti | Box |
| Käyttölämpötila | -10°C ~ 70°C |
| Lukumäärä Lähdöt | 1 |
| Asennustyyppi | Chassis Mount |
| Vaadittu vähimmäiskuormitus | No |
| tehokkuus | 80% |
| Virta - lähtö 1 | 1.3 A |
| Perustuotteenumero | PMA30F |
| Hyväksymisvirasto | CE, cURus, TUV |
| Sovellukset | Medical |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | ROHS3 -yhteensopiva |
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.40.9510 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin Cosel USA, Inc. PMA30F-24-TN.
| Tuoteominaisuus | ![]() |
![]() |
![]() |
|
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | PMA30F-24-T1N | PMA30F-24-N | PMA30F-24-T | PMA30F-24-J1N |
| Valmistaja | Cosel USA, Inc. | Cosel USA, Inc. | Cosel USA, Inc. | Cosel USA, Inc. |
| Tyyppi | - | - | - | - |
| Jännite - lähtö 6 | - | - | - | - |
| Sarja | - | - | - | - |
| Käyttölämpötila | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Jännite - Tuotos 4 | - | - | - | - |
| Perustuotteenumero | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Vaadittu vähimmäiskuormitus | - | - | - | - |
| Lukumäärä Lähdöt | - | - | - | - |
| Jännite - Tuotos 3 | - | - | - | - |
| Jännite - Input | - | - | - | - |
| Asennustyyppi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Jännite - Tuotos 1 | - | - | - | - |
| Jännite - Isolation | - | - | - | - |
| Jännite - Tuotos 2 | - | - | - | - |
| Virta - lähtö 1 | - | - | - | - |
| Koko / Dimension | - | - | - | - |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Sovellukset | - | - | - | - |
| Hyväksymisvirasto | - | - | - | - |
| tehokkuus | - | - | - | - |
Lataa PMA30F-24-TN PDF -lehdet ja Cosel USA, Inc. -dokumentaatio PMA30F-24-TN - Cosel USA, Inc.: lle.
PMA30F-3R3-T1Cosel USA, Inc.AC/DC CONVERTER 3.3V
PMA30F-3R3-J1Cosel USA, Inc.AC/DC CONVERTER 3.3V
PMA30F-3R3-T1NCosel USA, Inc.AC/DC CONVERTER 3.3V
PMA30F-24-J1Cosel USA, Inc.AC/DC CONVERTER 24V
PMA30F-15-TNCosel USA, Inc.AC/DC CONVERTER 15V
PMA30F-24-TCosel USA, Inc.AC/DC CONVERTER 24V
PMA30F-24-T1NCosel USA, Inc.AC/DC CONVERTER 24V
PMA30F-24-T1Cosel USA, Inc.AC/DC CONVERTER 24V
PMA30F-3R3-TCosel USA, Inc.AC/DC CONVERTER 3.3V
PMA30F-15-T1NCosel USA, Inc.AC/DC CONVERTER 15V
PMA30F-24-J1NCosel USA, Inc.AC/DC CONVERTER 24V
PMA30F-3R3-TNCosel USA, Inc.AC/DC CONVERTER 3.3V
PMA30F-3R3-J1NCosel USA, Inc.AC/DC CONVERTER 3.3VSähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |














Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.