- Oliv***arris
- 07.05.2026
Tietotarvikkeet
CS5343/44.pdfHTML -tietolehti
CS5343/44.pdfPCN -suunnittelu/eritelmä
CS5343/44 Design Update 30/Mar/2015.pdfPCN -pakkaus
IC Pkg Label Standardization 27/Mar/2019.pdfYmpäristötiedot
RoHS Certificate.pdfHaluatko paremman hinnan?
Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.
| Määrä | Yksikköhinta | Alanumero.Hinta |
|---|---|---|
| 1+ | $0.792 | $0.79 |
| 10+ | $0.667 | $6.67 |
| 30+ | $0.599 | $17.97 |
| 100+ | $0.521 | $52.10 |
| 500+ | $0.457 | $228.50 |
| 1000+ | $0.442 | $442.00 |
CS5343-CZZR -teknologiavaatimukset
Cirrus Logic Inc. - CS5343-CZZR Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin Cirrus Logic Inc. - CS5343-CZZR
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | Cirrus Logic |
| Voltage Supply Source | Single Supply |
| Jännite - Supply | 3.1V ~ 3.5V, 4.75V ~ 5.25V |
| Tyyppi | ADC, Audio |
| Toimittaja Device Package | 10-TSSOP |
| Sarja | - |
| Näytteenottotaajuus (Per Second) | 96k |
| Resolution (Bits) | 24 b |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Pakkaus / Case | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Paketti | Tape & Reel (TR) |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C |
| Kanavien lukumäärä | 2 |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| data Interface | Serial |
| Perustuotteenumero | CS5343 |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | RoHS yhteensopiva |
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Saavuttaa tila | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin Cirrus Logic Inc. CS5343-CZZR.
| Tuoteominaisuus | ||||
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | CS5341-CZZR | CS5344-CZZR | CS5343-DZZR | CS5342-CZZR |
| Valmistaja | Cirrus Logic Inc. | Cirrus Logic Inc. | Cirrus Logic Inc. | Cirrus Logic Inc. |
| Käyttölämpötila | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Jännite - Supply | - | - | - | - |
| Sarja | - | - | - | - |
| Perustuotteenumero | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Toimittaja Device Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Pakkaus / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Asennustyyppi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Resolution (Bits) | - | - | - | - |
| Voltage Supply Source | - | - | - | - |
| Kanavien lukumäärä | - | - | - | - |
| Näytteenottotaajuus (Per Second) | - | - | - | 65M |
| data Interface | - | LVDS - Parallel | I²C | LVDS - Parallel, Parallel |
| Tyyppi | - | - | - | - |
Lataa CS5343-CZZR PDF -lehdet ja Cirrus Logic Inc. -dokumentaatio CS5343-CZZR - Cirrus Logic Inc.: lle.
CS5341CZZCirrus Logic
CS5343CZZRCirrus Logic
CS5341DZZCirrus Logic
CS5341-DZCIRRUSSähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |













Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.