- Oliv***arris
- 07.05.2026
Haluatko paremman hinnan?
Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.
| Määrä | Yksikköhinta | Alanumero.Hinta |
|---|---|---|
| 1+ | $4.66 | $4.66 |
| 200+ | $1.859 | $371.80 |
| 500+ | $1.798 | $899.00 |
| 1000+ | $1.767 | $1,767.00 |
CS4333-KS -teknologiavaatimukset
Cirrus Logic Inc. - CS4333-KS Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin Cirrus Logic Inc. - CS4333-KS
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | Cirrus Logic |
| Jännite - Supply, Digital | 2.7V ~ 4V, 4.75V ~ 5.5V |
| Jännite - Supply, Analog | - |
| Toimittaja Device Package | 8-SOIC |
| asettumisaika | - |
| Sarja | - |
| Viite Tyyppi | Internal, Supply |
| Pakkaus / Case | 8-SOIC (0.209", 5.30mm Width) |
| Paketti | Bulk |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| lähtö Tyyppi | Voltage - Buffered |
| Käyttölämpötila | -10°C ~ 70°C (TA) |
| D / A-muuntimien määrä | 2 |
| Lukumäärä Bits | 18 |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| INL / DNL (LSB) | - |
| Differentiaaliulostulo | No |
| data Interface | Serial |
| Arkkitehtuuri | Sigma-Delta |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | RoHS-vaatimustenvastaisuus |
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Saavuttaa tila | Vendor Undefined |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin Cirrus Logic Inc. CS4333-KS.
| Tuoteominaisuus | ||||
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | CS4333-KS | CS4334-DSZR | CS4334-KSR | CS4334-DSZ |
| Valmistaja | Cirrus Logic Inc. | Cirrus Logic Inc. | Cirrus Logic Inc. | Cirrus Logic Inc. |
| Pakkaus / Case | 8-SOIC (0.209", 5.30mm Width) | 8-SOIC (0.154', 3.90mm Width) | - | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Lukumäärä Bits | 18 | 24 | - | 24 |
| Asennustyyppi | Surface Mount | Surface Mount | - | Surface Mount |
| Differentiaaliulostulo | No | No | - | No |
| Paketti | Bulk | Tape & Reel (TR) | Bulk | Tube |
| lähtö Tyyppi | Voltage - Buffered | Voltage - Unbuffered | - | Voltage - Unbuffered |
| Jännite - Supply, Analog | - | 5V | - | 5V |
| data Interface | Serial | I²S | - | I²S |
| Viite Tyyppi | Internal, Supply | Internal | - | Internal |
| Jännite - Supply, Digital | 2.7V ~ 4V, 4.75V ~ 5.5V | 5V | - | 5V |
| Käyttölämpötila | -10°C ~ 70°C (TA) | -40°C ~ 85°C | - | -40°C ~ 85°C |
| INL / DNL (LSB) | - | - | - | - |
| Sarja | - | - | * | - |
| Arkkitehtuuri | Sigma-Delta | Sigma-Delta | - | Sigma-Delta |
| Toimittaja Device Package | 8-SOIC | 8-SOIC | - | 8-SOIC |
| asettumisaika | - | - | - | - |
| D / A-muuntimien määrä | 2 | 2 | - | 2 |
CS4334CS
CS4331-KSEPCRYSTAL
CS4333KSCRYSTAL
CS4331-KS .CIRRUS
CS4334-CZZRCIRRUS
CS4331-KSCS
CS4331-KSRCRYSATL
CS4331-KSZCIRRUS
CS4331-KSZRCIRRUS
CS4331KS-RLS
CS4333-KSRCIRRUSSähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |













Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.