- Bran***Lewis
- 11.05.2026
Haluatko paremman hinnan?
Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.
| Määrä | Yksikköhinta | Alanumero.Hinta |
|---|---|---|
| 1+ | $32.116 | $32.12 |
MU2-M-24-450-1-C21-B-E -teknologiavaatimukset
Carling Technologies - MU2-M-24-450-1-C21-B-E Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin Carling Technologies - MU2-M-24-450-1-C21-B-E
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | Carling Technologies |
| Voltage Rating - DC | 80 V |
| Voltage Rating - AC | 250 V |
| Napaluku | 2 |
| Asennustyyppi | Panel Mount |
| Valaistus Voltage (Nimellinen) | - |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| valaistus | None |
| Nykyinen luokitus (AMPS) | 5A |
| Breaker Tyyppi | Magnetic (Hydraulic Delay) |
| Hyväksymisvirasto | CSA, TUV, UL |
| Actuator Type | Push to Reset |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin Carling Technologies MU2-M-24-450-1-C21-B-E.
| Tuoteominaisuus | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | MU2-M-24-450-1-A21-B-E | MU2-M-34-610-1-A21-B-E | MU2-T-24-250-3-C21-B-C | MU2-T-24-420-3-C21-B-C |
| Valmistaja | Carling Technologies | Carling Technologies | Carling Technologies | Carling Technologies |
| valaistus | - | - | - | - |
| Nykyinen luokitus (AMPS) | - | - | - | - |
| Napaluku | - | - | - | - |
| Asennustyyppi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Voltage Rating - DC | - | - | - | - |
| Hyväksymisvirasto | - | - | - | - |
| Voltage Rating - AC | - | - | - | - |
| Breaker Tyyppi | - | - | - | - |
| Actuator Type | - | - | - | - |
| Valaistus Voltage (Nimellinen) | - | - | - | - |
MU2-M-34-610-1-A21-B-ECarling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
MU2-B-94-620-1-C21-B-ECarling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
MU2-T-34-615-2-C11-B-CCarling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
MU2-T-34-615-3-C21-B-CCarling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
MU2-M-24-610-3-A11-B-CCarling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
MU2-M-24-250-3-A11-B-CCarling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
MU2-B-94-712-1-A21-B-ECarling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
MU2-B-94-610-1-C21-B-CCarling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
MU2-B-94-620-1-A21-B-CCarling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
MU2-M-24-450-1-A21-B-ECarling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
MU2-T-24-610-3-C21-B-CCarling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
MU2-T-34-610-3-C21-B-CCarling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
MU2-B-94-615-1-A21-B-CCarling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
MU2-T-24-615-3-C21-B-CCarling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
MU2-T-24-420-3-C21-B-CCarling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
MU2-T-24-250-3-C21-B-CCarling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
MU2-B-94-620-1-A21-B-ECarling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
MU2-B-94-615-1-A21-B-ECarling TechnologiesCIRCUIT BREAKERSähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |














Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.