- Bran***Lewis
- 11.05.2026
Haluatko paremman hinnan?
Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.
| Määrä | Yksikköhinta | Alanumero.Hinta |
|---|---|---|
| 1+ | $12.402 | $12.40 |
LTGZO511-TB-B-A -teknologiavaatimukset
Carling Technologies - LTGZO511-TB-B-A Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin Carling Technologies - LTGZO511-TB-B-A
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | Carling Technologies |
| Voltage Rating - AC | 125 V |
| päättyminen Style | Quick Connect - 0.250" (6.3mm) |
| kytkin Toiminta | On-Off |
| Sarja | LTG |
| Paneeli Leikkaus Mitat | Rectangular - 28.58mm x 25.40mm |
| Paketti | Bulk |
| Käyttölämpötila | 0°C ~ 85°C |
| Asennustyyppi | Panel Mount, Snap-In |
| mekaaninen Life | 100,000 Cycles |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Tulosuoja | - |
| Valaistus Voltage (Nimellinen) | - |
| Valaistus tyyppi, Color | - |
| ominaisuudet | - |
| Sähköinen Life | 50,000 Cycles |
| Nykyinen luokitus (AMPS) | 15A (AC) |
| Väri - Toimilaitteen / Cap | Black |
| Piiri | DPST |
| Actuator Type | Concave (Standard V) - Illuminated |
| toimilaite merkintä | No Marking |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | ROHS3 -yhteensopiva |
| Saavuttaa tila | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.50.9065 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin Carling Technologies LTGZO511-TB-B-A.
| Tuoteominaisuus | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | LTGZO511-TB-B-A/250N | LTGZO511-TB-B-A/24V | LTGZO511-TB-B-R/12V | LTGZO511-TB-B-R/250N |
| Valmistaja | Carling Technologies | Carling Technologies | Carling Technologies | Carling Technologies |
| toimilaite merkintä | - | - | - | - |
| Actuator Type | - | - | - | - |
| Valaistus Voltage (Nimellinen) | - | - | - | - |
| Piiri | - | - | - | - |
| Valaistus tyyppi, Color | - | - | - | - |
| mekaaninen Life | - | - | - | - |
| Käyttölämpötila | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Paneeli Leikkaus Mitat | - | - | - | - |
| kytkin Toiminta | - | - | - | - |
| Väri - Toimilaitteen / Cap | - | - | - | - |
| Sarja | - | - | - | - |
| Nykyinen luokitus (AMPS) | - | - | - | - |
| Sähköinen Life | - | - | - | - |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| päättyminen Style | - | - | - | - |
| Voltage Rating - AC | - | - | - | - |
| Asennustyyppi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Tulosuoja | - | - | - | - |
| ominaisuudet | - | - | - | Simultaneous Sampling |
LTGZO503-TB-B-A/125NCarling TechnologiesSWITCH ROCKER
LTGZO511-PB-B-RCarling TechnologiesSWITCH ROCKER
LTGZO511-TB-B-A/24VCarling TechnologiesSWITCH ROCKER
LTGZO511-TR-B-RCarling TechnologiesSWITCH ROCKER
LTGZO505-TB-B-RCarling TechnologiesSWITCH ROCKER
LTGZO511-TB-B-R/250NCarling TechnologiesSWITCH ROCKER
LTGZO511-TW-B-R/250NCarling TechnologiesSWITCH ROCKER
LTGZO511-TB-B-R/125NCarling TechnologiesSWITCH ROCKER
LTGZO511-TB-B-R/12VCarling TechnologiesSWITCH ROCKER
LTGZO505-TB-B-G/12VCarling TechnologiesSWITCH ROCKER
LTGZO511-TB-B-A/250NCarling TechnologiesSWITCH ROCKER
LTGZO501-TW-B-R/12VCarling TechnologiesSWITCH ROCKER
LTGZO503-TB-B-A/250NCarling TechnologiesSWITCH ROCKER
LTGZO501-TW-W-R/250NCarling TechnologiesSWITCH ROCKER
LTGZO511-TW-B-RCarling TechnologiesSWITCH ROCKER
LTGZO501-TW-B-R/125NCarling TechnologiesSWITCH ROCKER
LTGZO505-TB-B-R/125NCarling TechnologiesSWITCH ROCKER
LTGZO511-TW-B-R/220VCarling TechnologiesSWITCH ROCKERSähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |














Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.