- Bran***Lewis
- 11.05.2026
Haluatko paremman hinnan?
Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.
| Määrä | Yksikköhinta | Alanumero.Hinta |
|---|---|---|
| 1+ | $17.74 | $17.74 |
| 200+ | $7.08 | $1,416.00 |
| 500+ | $6.84 | $3,420.00 |
| 1000+ | $6.73 | $6,730.00 |
2FAA04-73 -teknologiavaatimukset
Carling Technologies - 2FAA04-73 Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin Carling Technologies - 2FAA04-73
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | Carling Technologies |
| päättyminen Style | Screw Terminal |
| kytkin Toiminta | On-Off |
| Sarja | F |
| Paneeli Leikkaus Mitat | Circular - 12.70mm Dia |
| Paketti | Bulk |
| Käyttölämpötila | -17.8°C ~ 65.6°C |
| Asennustyyppi | Panel Mount |
| Tulosuoja | - |
| Valaistus Voltage (Nimellinen) | - |
| Valaistus tyyppi, Color | - |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| valaistus | Non-Illuminated |
| ominaisuudet | - |
| Sähköinen Life | 50,000 Cycles |
| Nykyinen luokitus (AMPS) | - |
| Piiri | SPST |
| Holkki Thread | 15/32-32 |
| Perustuotteenumero | 2FAA04 |
| Actuator Type | Standard Round |
| toimilaite Material | - |
| toimilaite Pituus | 17.45mm |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | ROHS3 -yhteensopiva |
| Saavuttaa tila | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.50.9065 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin Carling Technologies 2FAA04-73.
| Tuoteominaisuus | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | 2FAA04-73/HDW ASSM | 2FAA04-73/272-06747 | 2FAA04-73/728-15907 | 2FAA01-73/HDW ASSM |
| Valmistaja | Carling Technologies | Carling Technologies | Carling Technologies | Carling Technologies |
| päättyminen Style | - | - | - | - |
| ominaisuudet | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Sarja | - | - | - | - |
| Käyttölämpötila | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| toimilaite Pituus | - | - | - | - |
| Holkki Thread | - | - | - | - |
| Nykyinen luokitus (AMPS) | - | - | - | - |
| Sähköinen Life | - | - | - | - |
| kytkin Toiminta | - | - | - | - |
| toimilaite Material | - | - | - | - |
| Valaistus tyyppi, Color | - | - | - | - |
| valaistus | - | - | - | - |
| Tulosuoja | - | - | - | - |
| Valaistus Voltage (Nimellinen) | - | - | - | - |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Asennustyyppi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Paneeli Leikkaus Mitat | - | - | - | - |
| Actuator Type | - | - | - | - |
| Perustuotteenumero | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Piiri | - | - | - | - |
2FAA04-73/272-06747Carling TechnologiesSWITCH TOGGLE
2FAA01-A2Carling TechnologiesSWITCH TOGGLE
2FAA04-63/272-06747Carling TechnologiesSWITCH TOGGLE
2FAA01-78/272-06747Carling TechnologiesSWITCH TOGGLE
2FAA01-73/HDWE BULKCarling TechnologiesSWITCH TOGGLE
2FAA04-A2Carling TechnologiesSWITCH TOGGLE
2FAA01-A7Carling TechnologiesSWITCH TOGGLE
2FAA04-73/728-15907Carling TechnologiesSWITCH TOGGLE
2FAA01-E3Carling TechnologiesSWITCH TOGGLE
2FAA04-73/HDW ASSMCarling TechnologiesSWITCH TOGGLE
2FAA01-73/HDW ASSMCarling TechnologiesSWITCH TOGGLE
2FAA04-A7Carling TechnologiesSWITCH TOGGLE
2FAA04-78/272-06747Carling TechnologiesSWITCH TOGGLE
2FAA04-E3Carling TechnologiesSWITCH TOGGLE
2FAA01-78Carling TechnologiesSWITCH TOGGLE
2FAA01-73/NO HDWCarling TechnologiesSWITCH TOGGLE
2FAA05-73Carling TechnologiesSWITCH TOGGLESähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |














Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.