- Bran***Lewis
- 11.05.2026
Tietotarvikkeet
C Type.pdfYmpäristötiedot
Compliance Declaration CDE.pdfC0603C180J5GAC -teknologiavaatimukset
Cornell Dubilier Electronics (CDE) - C0603C180J5GAC Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin Cornell Dubilier Electronics (CDE) - C0603C180J5GAC
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | CDE (Cornell Dubilier Electronics) |
| Jännite - Rated | 50V |
| Toleranssi | ±5% |
| Paksuus (Max) | 0.035" (0.90mm) |
| lämpötila kerroin | C0G, NP0 |
| Koko / Dimension | 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) |
| Sarja | C |
| Arvioinnit | - |
| Pakkaus / Case | 0603 (1608 Metric) |
| Paketti | Bulk |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 125°C |
| Asennustyyppi | Surface Mount, MLCC |
| Lead Style | - |
| Lead Spacing | - |
| Korkeus - Istuva (Max) | - |
| ominaisuudet | - |
| Epäonnistumisprosentti | - |
| kapasitanssi | 18 pF |
| Sovellukset | General Purpose |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | ROHS3 -yhteensopiva |
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | OBSOLETE |
| HTSUS | 0000.00.0000 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin Cornell Dubilier Electronics (CDE) C0603C180J5GAC.
| Tuoteominaisuus | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | C0603C180J5GAC7411 | C0603C180J5GACTU | C0603C180J5GACAUTO | C0603C180J5GAC7867 |
| Valmistaja | KEMET | KEMET | KEMET | KEMET |
| Epäonnistumisprosentti | - | - | - | - |
| Pakkaus / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Toleranssi | - | - | - | - |
| Sovellukset | - | - | - | - |
| Asennustyyppi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| kapasitanssi | - | - | - | - |
| Jännite - Rated | - | - | - | - |
| lämpötila kerroin | - | - | - | - |
| Paksuus (Max) | - | - | - | - |
| Koko / Dimension | - | - | - | - |
| ominaisuudet | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Sarja | - | - | - | - |
| Käyttölämpötila | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Korkeus - Istuva (Max) | - | - | - | - |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Lead Style | - | - | - | - |
| Arvioinnit | - | - | - | - |
| Lead Spacing | - | - | - | - |
Lataa C0603C180J5GAC PDF -lehdet ja Cornell Dubilier Electronics (CDE) -dokumentaatio C0603C180J5GAC - Cornell Dubilier Electronics (CDE): lle.
C0603C180J5GAC7411KEMETCAP CER 0603Sähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |














Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.