- Oliv***arris
- 07.05.2026
PCN -suunnittelu/eritelmä
Mult Series Plating 20/Oct/2021.pdf Mult Series Plating Revision 21/Oct/2021.pdfTietotarvikkeet
SRR4818A Series.pdfSRR4818A-100M -teknologiavaatimukset
Bourns Inc. - SRR4818A-100M Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin Bourns Inc. - SRR4818A-100M
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | Bourns, Inc. |
| Tyyppi | Drum Core, Wirewound |
| Toleranssi | ±20% |
| Toimittaja Device Package | - |
| Koko / Dimension | 0.189" L x 0.189" W (4.80mm x 4.80mm) |
| suojaus | Shielded |
| Sarja | SRR4818A |
| Arvioinnit | AEC-Q200 |
| Q @ Freq | - |
| Pakkaus / Case | Nonstandard |
| Paketti | Tape & Reel (TR) |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 150°C |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Materiaali - Core | Ferrite |
| Induktanssiaste - Testi | 100 kHz |
| induktanssi | 10 µH |
| Korkeus - Istuva (Max) | 0.079" (2.00mm) |
| Taajuus - Self Resonant | 40MHz |
| ominaisuudet | - |
| DC Resistance (DCR) | 140mOhm Max |
| Nykyinen luokitus (AMPS) | 1.8 A |
| Virta - kylläisyys (isat) | 1.05A |
| Perustuotteenumero | SRR4818A |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | ROHS3 -yhteensopiva |
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Saavuttaa tila | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.50.4000 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin Bourns Inc. SRR4818A-100M.
| Tuoteominaisuus | ||||
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | SRR4818A-150M | SRR4818A-120M | SRR4818A-180M | SRR4818A-220M |
| Valmistaja | Bourns Inc. | Bourns Inc. | Bourns Inc. | Bourns Inc. |
| Sarja | - | - | - | - |
| Arvioinnit | - | - | - | - |
| Q @ Freq | - | - | - | - |
| suojaus | - | - | - | - |
| Perustuotteenumero | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Koko / Dimension | - | - | - | - |
| Induktanssiaste - Testi | - | - | - | - |
| Korkeus - Istuva (Max) | - | - | - | - |
| Toleranssi | - | - | - | - |
| Tyyppi | - | - | - | - |
| Taajuus - Self Resonant | - | - | - | - |
| Materiaali - Core | - | - | - | - |
| ominaisuudet | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Toimittaja Device Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Nykyinen luokitus (AMPS) | - | - | - | - |
| Virta - kylläisyys (isat) | - | - | - | - |
| DC Resistance (DCR) | - | - | - | - |
| Asennustyyppi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| induktanssi | - | - | - | - |
| Käyttölämpötila | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Pakkaus / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
Lataa SRR4818A-100M PDF -lehdet ja Bourns Inc. -dokumentaatio SRR4818A-100M - Bourns Inc.: lle.
Sähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |













Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.