- Bran***Lewis
- 11.05.2026
Tietotarvikkeet
CRH0603, 0805, 1206 Series.pdfPCN -vanheneminen/ EOL
CRH,CRP Series Sep/2015.pdfYmpäristötiedot
Bourns REACH.pdfCRH0603-FW-4704ELF -teknologiavaatimukset
Bourns Inc. - CRH0603-FW-4704ELF Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin Bourns Inc. - CRH0603-FW-4704ELF
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | Bourns, Inc. |
| Toleranssi | ±1% |
| lämpötila kerroin | ±200ppm/°C |
| Toimittaja Device Package | 0603 |
| Koko / Dimension | 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) |
| Sarja | CRH0603 |
| paneeli tila | 4.7 MOhms |
| Virta (wattia) | 0.1W, 1/10W |
| Pakkaus / Case | 0603 (1608 Metric) |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Paketti | Tape & Reel (TR) |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 125°C |
| Lukumäärä Päätteet | 2 |
| Korkeus - Istuva (Max) | 0.022" (0.55mm) |
| ominaisuudet | - |
| Epäonnistumisprosentti | - |
| Sävellys | Thick Film |
| Perustuotteenumero | CRH0603 |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | ROHS3 -yhteensopiva |
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Saavuttaa tila | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8533.21.0030 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin Bourns Inc. CRH0603-FW-4704ELF.
| Tuoteominaisuus | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | CRH0603-FW-2404ELF | CRH0603-FW-6804ELF | CRH0603-FW-9764ELF | CRH0603-FW-2004ELF |
| Valmistaja | Bourns Inc. | Bourns Inc. | Bourns Inc. | Bourns Inc. |
| Korkeus - Istuva (Max) | - | - | - | - |
| Perustuotteenumero | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Toleranssi | - | - | - | - |
| Epäonnistumisprosentti | - | - | - | - |
| Käyttölämpötila | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| ominaisuudet | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Toimittaja Device Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Lukumäärä Päätteet | - | - | - | - |
| paneeli tila | - | - | - | - |
| Sarja | - | - | - | - |
| Koko / Dimension | - | - | - | - |
| Sävellys | - | - | - | - |
| Virta (wattia) | - | - | - | - |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| lämpötila kerroin | - | - | - | - |
Lataa CRH0603-FW-4704ELF PDF -lehdet ja Bourns Inc. -dokumentaatio CRH0603-FW-4704ELF - Bourns Inc.: lle.
CRH0603-FW-3304ELFBourns Inc.RES SMD 3.3M OHM 1% 1/10W 0603
CRH0603-FW-2404ELFBourns Inc.RES SMD 2.4M OHM 1% 1/10W 0603
CRH0603-FW-6814ELFBourns Inc.RES SMD 6.81M OHM 1% 1/10W 0603
CRH0603-FW-6804ELFBourns Inc.RES SMD 6.8M OHM 1% 1/10W 0603
CRH0603-FW-4994ELFBourns Inc.RES SMD 4.99M OHM 1% 1/10W 0603
CRH0603-FW-5104ELFBourns Inc.RES SMD 5.1M OHM 1% 1/10W 0603
CRH0603-FW-4324ELFBourns Inc.RES SMD 4.32M OHM 1% 1/10W 0603
CRH0805-FW-3304ELFBourns Inc.RES SMD 3.3M OHM 1% 1/8W 0805
CRH0603-FW-3014ELFBourns Inc.RES SMD 3.01M OHM 1% 1/10W 0603
CRH0603-FW-9764ELFBourns Inc.RES SMD 9.76M OHM 1% 1/10W 0603
CRH0805-FW-1024ELFBourns Inc.RES SMD 1.02M OHM 1% 1/8W 0805
CRH0603-FW-1624ELFBourns Inc.RES SMD 1.62M OHM 1% 1/10W 0603
CRH0603-FW-5114ELFBourns Inc.RES SMD 5.11M OHM 1% 1/10W 0603
CRH0603-FW-3904ELFBourns Inc.RES SMD 3.9M OHM 1% 1/10W 0603
CRH0603-FW-4224ELFBourns Inc.RES SMD 4.22M OHM 1% 1/10W 0603
CRH0603-FW-2214ELFBourns Inc.RES SMD 2.21M OHM 1% 1/10W 0603
CRH0603-FW-2004ELFBourns Inc.RES SMD 2M OHM 1% 1/10W 0603
CRH0805-FW-1504ELFBourns Inc.RES SMD 1.5M OHM 1% 1/8W 0805Sähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |














Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.