- Bran***Lewis
- 11.05.2026
Tietotarvikkeet
Cylindrical Battery Holders.pdfHaluatko paremman hinnan?
Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.
| Määrä | Yksikköhinta | Alanumero.Hinta |
|---|---|---|
| 1+ | $0.353 | $0.35 |
| 200+ | $0.137 | $27.40 |
| 500+ | $0.132 | $66.00 |
| 1000+ | $0.13 | $130.00 |
9230-08-RC -teknologiavaatimukset
Bourns Inc. - 9230-08-RC Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin Bourns Inc. - 9230-08-RC
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | Bourns, Inc. |
| Tyyppi | Molded |
| Toleranssi | ±10% |
| Toimittaja Device Package | - |
| Koko / Dimension | 0.095' Dia x 0.250' L (2.41mm x 6.35mm) |
| suojaus | Unshielded |
| Sarja | 9230 |
| Arvioinnit | - |
| Q @ Freq | 30 @ 25MHz |
| Pakkaus / Case | Axial |
| Paketti | Bulk |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 105°C |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Materiaali - Core | Phenolic |
| Induktanssiaste - Testi | 25 MHz |
| induktanssi | 330 nH |
| Korkeus - Istuva (Max) | - |
| Taajuus - Self Resonant | 410MHz |
| DC Resistance (DCR) | 200mOhm Max |
| Nykyinen luokitus (AMPS) | 780 mA |
| Virta - kylläisyys (isat) | - |
| Perustuotteenumero | 9230 |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | ROHS3 -yhteensopiva |
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | Not Applicable |
| Saavuttaa tila | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.50.8000 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin Bourns Inc. 9230-08-RC.
| Tuoteominaisuus | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | 9230-08-TR-RC | 9230-02-RC | 9230-00-RC | 9230-04-RC |
| Valmistaja | Bourns Inc. | Bourns Inc. | Bourns Inc. | Bourns Inc. |
| suojaus | - | - | - | - |
| Induktanssiaste - Testi | - | - | - | - |
| Materiaali - Core | - | - | - | - |
| Korkeus - Istuva (Max) | - | - | - | - |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Q @ Freq | - | - | - | - |
| Virta - kylläisyys (isat) | - | - | - | - |
| Arvioinnit | - | - | - | - |
| Sarja | - | - | - | - |
| Tyyppi | - | - | - | - |
| Asennustyyppi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Perustuotteenumero | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Koko / Dimension | - | - | - | - |
| Toimittaja Device Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Pakkaus / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Taajuus - Self Resonant | - | - | - | - |
| DC Resistance (DCR) | - | - | - | - |
| induktanssi | - | - | - | - |
| Käyttölämpötila | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Nykyinen luokitus (AMPS) | - | - | - | - |
| Toleranssi | - | - | - | - |
Lataa 9230-08-RC PDF -lehdet ja Bourns Inc. -dokumentaatio 9230-08-RC - Bourns Inc.: lle.
9230-04-TR-RCBourns Inc.CHOKE, AXIAL MOLDED
9230-08-TR-RCBourns Inc.FIXED IND 330NH 780MA 200MOHM THSähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |













Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.