- Bran***Lewis
- 11.05.2026
HTML -tietolehti
S558-5999-Q9-F.pdfHaluatko paremman hinnan?
Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.
| Määrä | Yksikköhinta | Alanumero.Hinta |
|---|---|---|
| 1+ | $4.451 | $4.45 |
| 320+ | $1.776 | $568.32 |
| 640+ | $1.717 | $1,098.88 |
| 960+ | $1.688 | $1,620.48 |
S558-5999-Q9-F -teknologiavaatimukset
Bel Fuse Inc. - S558-5999-Q9-F Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin Bel Fuse Inc. - S558-5999-Q9-F
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | Bel Fuse, Inc. |
| Paino | - |
| Kääntää Ratio - Ensisijainen: Toissijainen | 1CT:1CT Transmitter, 1CT:1CT Receiver |
| muuntaja Tyyppi | LAN 10/100 Base-T |
| Koko / Dimension | 1.100' L x 0.476' W (27.94mm x 12.09mm) |
| Sarja | - |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Paketti | Tape & Reel (TR) |
| Käyttölämpötila | 0°C ~ 70°C |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| induktanssi | 350µH |
| Korkeus - Istuva (Max) | 0.236' (5.99mm) |
| ET (voltti-aika) | - |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | ROHS3 -yhteensopiva |
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | 2 (1 Year) |
| Saavuttaa tila | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.31.2000 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin Bel Fuse Inc. S558-5999-Q9-F.
| Tuoteominaisuus | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | S558-5999-T9-F | S558-5999-Q3-F | S558-5999-P3-F | S558-5999-T7-F |
| Valmistaja | Bel Fuse Inc. | Bel Fuse Inc. | Bel Fuse Inc. | Bel Fuse Inc. |
| Asennustyyppi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Käyttölämpötila | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| muuntaja Tyyppi | - | - | - | - |
| Koko / Dimension | - | - | - | - |
| Sarja | - | - | - | - |
| induktanssi | - | - | - | - |
| Paino | - | - | - | - |
| Kääntää Ratio - Ensisijainen: Toissijainen | - | - | - | - |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Korkeus - Istuva (Max) | - | - | - | - |
| ET (voltti-aika) | - | - | - | - |
Lataa S558-5999-Q9-F PDF -lehdet ja Bel Fuse Inc. -dokumentaatio S558-5999-Q9-F - Bel Fuse Inc.: lle.
S558-5999-K8BEI Sensors / Sensata Technologies
S558-5999-Q4Bel Fuse, Inc.
S558-5999-U4Bel Power Solutions
S558-5999-T5Bel Fuse, Inc.
S558-5999-P3Bel Power Solutions
S558-5999-T3Bel Power Solutions
S558-5999-L-1-FBel Power Solutions
S558-5999-Q9Bel Power Solutions
S558-5999-K6-FBel Fuse Inc.XFRMR MOD LAN 10/100BT 12P SMD
S558-5999-R8-FBel Fuse, Inc.
S558-5999-T9-FBel Fuse Inc.MODULE XFRMR
S558-5999-U7BEI Sensors / Sensata Technologies
S558-5999-JOBel Fuse, Inc.Sähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |













Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.