- Bran***Lewis
- 11.05.2026
Pcn muut
Multiple Devices 16/Apr/2015.pdfPCN -vanheneminen/ EOL
Multiple Devices 30/Oct/2014.pdfTietotarvikkeet
S558-5500-(02,04,12,16) Datasheet.pdfS558-5500-02-F -teknologiavaatimukset
Bel Fuse Inc. - S558-5500-02-F Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin Bel Fuse Inc. - S558-5500-02-F
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | Bel Fuse, Inc. |
| Paino | - |
| Kääntää Ratio - Ensisijainen: Toissijainen | 1CT:1CT Transmitter, 1CT:1CT Receiver |
| muuntaja Tyyppi | - |
| Koko / Dimension | 0.542" L x 0.480" W (13.77mm x 12.19mm) |
| Sarja | - |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Paketti | Bulk |
| Käyttölämpötila | 0°C ~ 70°C |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| induktanssi | 350µH |
| Korkeus - Istuva (Max) | 0.250" (6.35mm) |
| ET (voltti-aika) | - |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | ROHS3 -yhteensopiva |
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Saavuttaa tila | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.31.2000 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin Bel Fuse Inc. S558-5500-02-F.
| Tuoteominaisuus | ![]() |
![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | S558-5500-12-F | S558-5500-25-F | S558-5500-16-F | S558-5500-44 |
| Valmistaja | Bel Fuse Inc. | Bel Fuse Inc. | Bel Fuse Inc. | Bel Fuse Inc. |
| ET (voltti-aika) | - | - | - | - |
| Sarja | - | - | - | - |
| Koko / Dimension | - | - | - | - |
| Kääntää Ratio - Ensisijainen: Toissijainen | - | - | - | - |
| Asennustyyppi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Korkeus - Istuva (Max) | - | - | - | - |
| induktanssi | - | - | - | - |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Käyttölämpötila | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| muuntaja Tyyppi | - | - | - | - |
| Paino | - | - | - | - |
Lataa S558-5500-02-F PDF -lehdet ja Bel Fuse Inc. -dokumentaatio S558-5500-02-F - Bel Fuse Inc.: lle.
S558-5500-51Bel Fuse, Inc.
S556-5999-32BEI Sensors / Sensata Technologies
S558-5500-55Bel Power Solutions
S558-10GB-03Bel Power Solutions
S558-5500-16-FBel Fuse Inc.PULSE XFMR 1 CT:1CT TX/RX 350UH
S556-5000-20Bel Fuse, Inc.
S556-5999-26Bel Power Solutions
S558-5999-39Bel Fuse, Inc.
S556-9003-10Bel Power Solutions
S558-5500-16Bel Power Solutions
S558-5500-13Bel Fuse, Inc.
S558-5500-02Bel Power Solutions
S558-5500-12-FBel Fuse Inc.PULSE XFMR 1 CT:1CT TX/RX 350UH
S5558-5999-46Sähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |














Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.