- Bran***Lewis
- 11.05.2026
HTML -tietolehti
Lock/Eject Dip Socket WW.pdfYmpäristötiedot
Aries Electronics RoHS Cert.pdfHaluatko paremman hinnan?
Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.
| Määrä | Yksikköhinta | Alanumero.Hinta |
|---|---|---|
| 1+ | $26.028 | $26.03 |
28-C182-21 -teknologiavaatimukset
Aries Electronics - 28-C182-21 Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin Aries Electronics - 28-C182-21
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | Aries Electronics, Inc. |
| Tyyppi | DIP, 0.6' (15.24mm) Row Spacing |
| Päättäminen Post Pituus | 0.040' (1.02mm) |
| päättyminen | Wire Wrap |
| Sarja | EJECT-A-DIP™ |
| Pitch - Post | 0.100' (2.54mm) |
| Pitch - Mating | 0.100' (2.54mm) |
| Paketti | Bulk |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 125°C |
| Määrä positiot tai Pins (Grid) | 28 (2 x 14) |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Materiaali Paloluokitus | UL94 V-0 |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Kotelon materiaali | Polyamide (PA46), Nylon 4/6, Glass Filled |
| ominaisuudet | Closed Frame |
| Nykyinen luokitus (AMPS) | 3 A |
| Yhteydenotto | - |
| Yhteystiedot - Post | Brass |
| Yhteysmateriaali - Mating | Beryllium Copper |
| Yhteyden viimeistelypaksuus - Post | 10.0µin (0.25µm) |
| Kontaktin pintapaksuus - pinnoitus | 10.0µin (0.25µm) |
| Yhteyshenkilön nimi - Post | Gold |
| Yhteys Maali - Mating | Gold |
| Perustuotteenumero | 28-C182 |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | ROHS3 -yhteensopiva |
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Saavuttaa tila | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin Aries Electronics 28-C182-21.
| Tuoteominaisuus | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | 28-C182-11 | 28-C182-11H | 28-C182-31 | 28-C212-21 |
| Valmistaja | Aries Electronics | Aries Electronics | Aries Electronics | Aries Electronics |
| Tyyppi | - | - | - | - |
| Määrä positiot tai Pins (Grid) | - | - | - | - |
| Yhteysmateriaali - Mating | - | - | - | - |
| Kontaktin pintapaksuus - pinnoitus | - | - | - | - |
| Yhteys Maali - Mating | - | - | - | - |
| ominaisuudet | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Asennustyyppi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Yhteydenotto | - | - | - | - |
| Kotelon materiaali | - | - | - | - |
| Pitch - Post | - | - | - | - |
| Yhteyden viimeistelypaksuus - Post | - | - | - | - |
| Nykyinen luokitus (AMPS) | - | - | - | - |
| Perustuotteenumero | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Sarja | - | - | - | - |
| Pitch - Mating | - | - | - | - |
| Päättäminen Post Pituus | - | - | - | - |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Yhteyshenkilön nimi - Post | - | - | - | - |
| Materiaali Paloluokitus | - | - | - | - |
| Käyttölämpötila | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| päättyminen | - | - | - | - |
| Yhteystiedot - Post | - | - | - | - |
Lataa 28-C182-21 PDF -lehdet ja Aries Electronics -dokumentaatio 28-C182-21 - Aries Electronics: lle.
28-C182-11Aries ElectronicsDIP SOCKET
28-C212-00Aries ElectronicsCONN IC DIP SOCKET 28POS GOLD
28-C182-30Aries ElectronicsCONN IC DIP SOCKET 28POS GOLD
28-8830-610CAries ElectronicsCONN IC DIP SOCKET 28POS GOLD
28-C212-30Aries ElectronicsCONN IC DIP SOCKET 28POS GOLD
28-C182-20Aries ElectronicsCONN IC DIP SOCKET 28POS GOLD
28-C212-11Aries ElectronicsCONN IC DIP SOCKET 28POS GOLD
28-C212-10Aries ElectronicsCONN IC DIP SOCKET 28POS GOLD
28-C212-21Aries ElectronicsCONN IC DIP SOCKET 28POS GOLD
28-C182-00Aries ElectronicsCONN IC DIP SOCKET 28POS GOLD
28-C182-31Aries ElectronicsCONN IC DIP SOCKET 28POS GOLD
28-C182-11HAries ElectronicsCONN IC DIP SOCKET 28POS GOLD
28-C212-10TAries ElectronicsCONN IC DIP SOCKET 28POS TIN
28-C212-20Aries ElectronicsCONN IC DIP SOCKET 28POS GOLDSähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |














Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.