- Oliv***arris
- 07.05.2026
Haluatko paremman hinnan?
Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.
| Määrä | Yksikköhinta | Alanumero.Hinta |
|---|---|---|
| 1+ | $2.724 | $2.72 |
| 200+ | $1.054 | $210.80 |
| 500+ | $1.018 | $509.00 |
| 1000+ | $0.999 | $999.00 |
6331G4 -teknologiavaatimukset
Anderson Power Products, Inc. - 6331G4 Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin Anderson Power Products, Inc. - 6331G4
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | Anderson Power Products |
| lankatulkki | 10-12 AWG |
| Voltage Rating | 600 V |
| päättyminen | Crimp |
| Sarja | SB® 50 |
| Piki | - |
| Paketti | Bulk |
| Käyttölämpötila | -20°C ~ 105°C |
| Rivien | 1 |
| Joitakin paikkoja | 2 |
| Asennustyyppi | Free Hanging (In-Line) |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Material - Insulation | Polycarbonate (PC) |
| ominaisuudet | - |
| kiinnitys tyyppi | Spring Retention |
| Nykyinen luokitus (AMPS) | 50 A |
| Yhteydenotto Material | Copper Alloy |
| Yhteydenotto Finish Paksuus | - |
| Yhteydenotto Finish | Silver |
| Liitintyyppi | Non-Gendered |
| liitin Style | 2 Poles |
| Väri | Black |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.8000 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin Anderson Power Products, Inc. 6331G4.
| Tuoteominaisuus | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | 6331G5 | 6331G11 | 6331G10 | 6331G1 |
| Valmistaja | Anderson Power Products, Inc. | Anderson Power Products, Inc. | Anderson Power Products, Inc. | Anderson Power Products, Inc. |
| Yhteydenotto Finish | - | - | - | - |
| Käyttölämpötila | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| päättyminen | - | - | - | - |
| ominaisuudet | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Asennustyyppi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Väri | - | - | - | - |
| Piki | - | - | - | - |
| Rivien | - | - | - | - |
| Voltage Rating | - | - | - | - |
| Yhteydenotto Finish Paksuus | - | - | - | - |
| Joitakin paikkoja | - | - | - | - |
| Material - Insulation | - | - | - | - |
| Yhteydenotto Material | - | - | - | - |
| Sarja | - | - | - | - |
| lankatulkki | - | - | - | - |
| kiinnitys tyyppi | - | - | - | - |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Nykyinen luokitus (AMPS) | - | - | - | - |
| liitin Style | - | - | - | - |
| Liitintyyppi | - | - | - | - |
6334-201-09336TE Connectivity Deutsch ConnectorsSHL PLUG ASSY
63318-1TE Connectivity AMP ConnectorsCONN SPLICE 20 AWG CRIMP
6334-201-09332TE Connectivity Deutsch ConnectorsPLUG ASSY
63328-1TE Connectivity AMP ConnectorsCONN MAG TERM 27-30AWG QC 0.250
6334-201-09149TE Connectivity Deutsch ConnectorsPLUG ASSY
6331G3Anderson Power Products, Inc.992G2 KIT W/2- 6 AWG CONTACTS
6331G2Anderson Power Products, Inc.992G1 KIT W/ 10-12AWG CONTACTS
6331G9Anderson Power Products, Inc.SB50 CONN.GREEN #6 AWG
6331G6Anderson Power Products, Inc.992G4 KIT W/ 10-12 AWG CONTACTS
6331G5Anderson Power Products, Inc.992G4 KIT W/ 6AWG CONTACTS
6331G11Anderson Power Products, Inc.SB50 CONN.ORANGE #6 AWG
6331G8Anderson Power Products, Inc.SB50A CONN #10 YELLOW
6331G12Anderson Power Products, Inc.SB50 CONN.ORANGE #10 AWG
6331G1Anderson Power Products, Inc.992G1 KIT W/ 6AWG CONTACTS
6331G10Anderson Power Products, Inc.SB50 CONN.GREEN #10 AWG
6331G7Anderson Power Products, Inc.992G5KIT W/ 6AWG CONTACTSSähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |














Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.