- Oliv***arris
- 07.05.2026
Haluatko paremman hinnan?
Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.
| Määrä | Yksikköhinta | Alanumero.Hinta |
|---|---|---|
| 1+ | $0.969 | $0.97 |
86130401013345E1LF -teknologiavaatimukset
Amphenol ICC (FCI) - 86130401013345E1LF Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin Amphenol ICC (FCI) - 86130401013345E1LF
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | Amphenol Aorora |
| Voltage Rating | 250V |
| päättyminen | Solder |
| Tyyli | Board to Cable/Wire |
| peittänyt | Shrouded - 4 Wall |
| Sarja | Quickie™ |
| Riviväli - Mating | 0.100' (2.54mm) |
| Pitch - Mating | 0.100' (2.54mm) |
| Paketti | Tray |
| Yleinen kosketuspituus | - |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 125°C |
| Rivien | 2 |
| Joitakin paikkoja Loaded | All |
| Joitakin paikkoja | 40 |
| Asennustyyppi | Through Hole, Right Angle |
| Materiaali Paloluokitus | UL94 V-0 |
| Paritetuille pinoaminen Heights | - |
| Differentiaalitietojen Transmission | Polybutylene Terephthalate (PBT) |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Eristyskorkeus | 0.344' (8.75mm) |
| Eristysväri | Gray |
| Tulosuoja | - |
| ominaisuudet | Keying Slot |
| kiinnitys tyyppi | Push-Pull |
| Nykyinen luokitus (AMPS) | - |
| Yhteydenotto Tyyppi | Male Pin |
| Ota yhteys muotoon | Circular |
| Yhteydenotto Material | Copper Alloy |
| Yhteyden pituus - Post | 0.165' (4.19mm) |
| Kontaktin pituus - Mating | 0.240' (6.10mm) |
| Yhteyden viimeistelypaksuus - Post | - |
| Kontaktin pintapaksuus - pinnoitus | - |
| Yhteyshenkilön nimi - Post | Tin |
| Yhteys Maali - Mating | Gold or Gold-Palladium |
| Liitintyyppi | Header |
| Perustuotteenumero | 86130401 |
| Sovellukset | - |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | RoHS yhteensopiva |
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Saavuttaa tila | REACH Affected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin Amphenol ICC (FCI) 86130401013345E1LF.
| Tuoteominaisuus | ![]() |
![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | 86130402113345E1LF | 86130401014345E1LF | 86130402123345E1LF | 86130402114345E1LF |
| Valmistaja | Amphenol ICC (FCI) | Amphenol ICC (FCI) | Amphenol ICC (FCI) | Amphenol ICC (FCI) |
| Sarja | - | - | - | - |
| Yhteyden pituus - Post | - | - | - | - |
| Tyyli | - | - | - | - |
| Differentiaalitietojen Transmission | - | - | - | - |
| Rivien | - | - | - | - |
| Joitakin paikkoja Loaded | - | - | - | - |
| ominaisuudet | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Pitch - Mating | - | - | - | - |
| Yhteyden viimeistelypaksuus - Post | - | - | - | - |
| Riviväli - Mating | - | - | - | - |
| Yleinen kosketuspituus | - | - | - | - |
| Yhteyshenkilön nimi - Post | - | - | - | - |
| Liitintyyppi | - | - | - | - |
| Käyttölämpötila | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Sovellukset | - | - | - | - |
| peittänyt | - | - | - | - |
| Yhteys Maali - Mating | - | - | - | - |
| Ota yhteys muotoon | - | - | - | - |
| Joitakin paikkoja | - | - | - | - |
| Voltage Rating | - | - | - | - |
| Eristyskorkeus | - | - | - | - |
| Yhteydenotto Tyyppi | - | - | - | - |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Yhteydenotto Material | - | - | - | - |
| kiinnitys tyyppi | - | - | - | - |
| Kontaktin pituus - Mating | - | - | - | - |
| Materiaali Paloluokitus | - | - | - | - |
| Eristysväri | - | - | - | - |
| Tulosuoja | - | - | - | - |
| päättyminen | - | - | - | - |
| Kontaktin pintapaksuus - pinnoitus | - | - | - | - |
| Asennustyyppi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Paritetuille pinoaminen Heights | - | - | - | - |
| Nykyinen luokitus (AMPS) | - | - | - | - |
| Perustuotteenumero | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
86130345024345E1LFAmphenol ICC (FCI)QKE CONN SOCKET IDC
86130343130385JSSAmphenol ICC (FCI)QKE CONN SOCKET IDC
86130402114355LFAmphenol ICC (FCI)CONN HEADER VERT 40POS 2.54MM
86130401024345E1LFAmphenol ICC (FCI)8613 M LF CNR
86130343130365E1LFAmphenol ICC (FCI)8613 F CNR
86130401014345E1LFAmphenol ICC (FCI)CONN HEADER VERT 40POS 2.54MM
86130402113385E1LFAmphenol ICC (FCI)CONN HEADER R/A 40POS 2.54MM
86130342324385E1LFAmphenol ICC (FCI)CONN HEADER VERT 34POS 2.54MM
86130342324355E1LFAmphenol ICC (FCI)CONN HEADER VERT 34POS 2.54MM
86130345014345E1LFAmphenol ICC (FCI)CONN HEADER VERT 34POS 2.54MM
86130402123355E1LFAmphenol ICC (FCI)CONN HEADER R/A 40POS 2.54MM
86130402123345E1LFAmphenol ICC (FCI)CONN HEADER R/A 40POS 2.54MM
86130343130385E1LFAmphenol ICC (FCI)CONN RCPT 34POS IDC 28AWG GOLD
86130402114365E1LFAmphenol ICC (FCI)CONN HEADER VERT 40POS 2.54MM
86130342324345E1LFAmphenol ICC (FCI)8613 M 34 POS CNR LFSähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |














Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.