- Bran***Lewis
- 11.05.2026
59362-T2225A048LF -teknologiavaatimukset
Amphenol ICC (FCI) - 59362-T2225A048LF Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin Amphenol ICC (FCI) - 59362-T2225A048LF
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | Amphenol Aorora |
| päättyminen | Solder |
| Sarja | Minitek® 2.00mm |
| Rivien välit | 0.079" (2.00mm) |
| Piki | 0.079" (2.00mm) |
| Paketti | Tape & Reel (TR) |
| Rivien | 2 |
| Joitakin paikkoja | 50 |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Pituus - Tail | 0.079" (2.000mm) |
| Pituus - Stack Korkeus | 0.189" (4.800mm) |
| Pituus - Post (Kiima) | 0.055" (1.400mm) |
| Pituus - yleinen pin | 0.323" (8.200mm) |
| Ota Finish Paksuus - Post (Kiima) | 30.0µin (0.76µm) |
| Ota Finish - Post (Kiima) | Gold |
| Väri | Black |
| Perustuotteenumero | 59362 |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin Amphenol ICC (FCI) 59362-T2225A048LF.
| Tuoteominaisuus | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | 59362-T2806A068LF | 59362-T2814A068LF | 59362-T2620P050LF | 59362-T2807A073LF |
| Valmistaja | Amphenol ICC (FCI) | Amphenol ICC (FCI) | Amphenol FCI | Amphenol ICC (FCI) |
| Asennustyyppi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Rivien välit | - | - | - | - |
| Sarja | - | - | - | - |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Pituus - yleinen pin | - | - | - | - |
| Piki | - | - | - | - |
| Ota Finish Paksuus - Post (Kiima) | - | - | - | - |
| Perustuotteenumero | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Pituus - Post (Kiima) | - | - | - | - |
| Ota Finish - Post (Kiima) | - | - | - | - |
| Väri | - | - | - | - |
| Joitakin paikkoja | - | - | - | - |
| päättyminen | - | - | - | - |
| Pituus - Stack Korkeus | - | - | - | - |
| Pituus - Tail | - | - | - | - |
| Rivien | - | - | - | - |
5936-9Pomona ElectronicsCONN BAN PLG MINI SLDR WHT 10PCS
59362-T2610U036LFAmphenol ICC (FCI)CONN HDR 20POS 0.079" STACK TH
59362-S3008A080LFAmphenol ICC (FCI)CONN HDR 16POS 0.079" STACK TH
59362-T2814A102LFAmphenol ICC (FCI)CONN HDR 28POS 0.079" STACK TH
59362-T2803A073LFAmphenol ICC (FCI)CONN HDR 6POS 0.079" STACK T/H
59362-S3412A095LFAmphenol ICC (FCI)CONN HDR 24POS 0.079" STACK TH
5936-0#Pomona ElectronicsBANANA PLUG D-I-Y 2MM (BLACK)
593614-001-00Infineon TechnologiesIC FLASH
59362-T2410U036LFAmphenol ICC (FCI)CONN HDR 20POS 0.079" STACK TH
59362-T2807A073LFAmphenol ICC (FCI)CONN HDR 14POS 0.079" STACK TH
59362-T2620P050LFAmphenol FCICONN STACKER 40POS 2MM T/H
59355-152TSLFAmphenol ICC (FCI)CONN SKT SODIMM 200POS R/A SMD
59362-T2814A068LFAmphenol ICC (FCI)CONN HDR 28POS 0.079" STACK TH
59362-T2806A068LFAmphenol ICC (FCI)CONN HDR 12POS 0.079" STACK TH
59355-452ACAmphenol ICC (FCI)CONN SKT SODIMM 200POS R/A SMD
59362-T2806A102LFAmphenol ICC (FCI)CONN HDR 12POS 0.079" STACK THSähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |














Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.