- Oliv***arris
- 07.05.2026
Muita asiaankuuluvia asiakirjoja
Cylindrical Battery Holders.pdfTietotarvikkeet
Cylindrical Battery Holders.pdfAOZ1024DI -teknologiavaatimukset
Alpha & Omega Semiconductor Inc. - AOZ1024DI Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin Alpha & Omega Semiconductor Inc. - AOZ1024DI
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | Alpha and Omega Semiconductor, Inc. |
| Jännite - lähtö (min / kiinteä) | 0.8V |
| Voltage - lähtö (Max) | 16V |
| Jännite - tulo (Min) | 4.5V |
| Jännite - tulo (Max) | 16V |
| topologia | Buck |
| Synchronous Tasasuuntaaja | Yes |
| Toimittaja Device Package | 8-DFN (4x5) |
| Sarja | EZBuck™ |
| Pakkaus / Case | 8-VDFN Exposed Pad |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Paketti | Tape & Reel (TR) |
| lähtö Tyyppi | Adjustable |
| Output Configuration | Positive |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Lukumäärä Lähdöt | 1 |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| toiminto | Step-Down |
| Taajuus - Switching | 500kHz |
| Nykyinen - Tuotos | 4A |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Saavuttaa tila | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin Alpha & Omega Semiconductor Inc. AOZ1024DI.
| Tuoteominaisuus | ||||
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | AOZ1024DI#A | AOZ1024DIL#A | AOZ1024DI_3 | AOZ1024DIL |
| Valmistaja | Alpha & Omega Semiconductor Inc. | Alpha & Omega Semiconductor Inc. | Alpha & Omega Semiconductor Inc. | Alpha & Omega Semiconductor Inc. |
| Voltage - lähtö (Max) | - | - | - | - |
| Synchronous Tasasuuntaaja | - | - | - | - |
| Lukumäärä Lähdöt | - | - | - | - |
| Toimittaja Device Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Jännite - tulo (Max) | - | - | - | - |
| toiminto | - | - | - | - |
| Sarja | - | - | - | - |
| Output Configuration | - | - | - | - |
| Asennustyyppi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Käyttölämpötila | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Taajuus - Switching | - | - | - | - |
| Pakkaus / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Jännite - tulo (Min) | - | - | - | - |
| Jännite - lähtö (min / kiinteä) | - | - | - | - |
| lähtö Tyyppi | - | Current - Unbuffered | Voltage - Buffered | - |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Nykyinen - Tuotos | - | - | - | - |
| topologia | - | - | - | - |
Lataa AOZ1024DI PDF -lehdet ja Alpha & Omega Semiconductor Inc. -dokumentaatio AOZ1024DI - Alpha & Omega Semiconductor Inc.: lle.
Sähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |













Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.