- Oliv***arris
- 07.05.2026
Tietotarvikkeet
CC10.pdfHaluatko paremman hinnan?
Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.
| Määrä | Yksikköhinta | Alanumero.Hinta |
|---|---|---|
| 1+ | $1.547 | $1.55 |
| 200+ | $0.618 | $123.60 |
| 500+ | $0.597 | $298.50 |
| 1000+ | $0.587 | $587.00 |
CC10-10NK-RC -teknologiavaatimukset
Allied Components International - CC10-10NK-RC Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin Allied Components International - CC10-10NK-RC
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | Allied Components International |
| Tyyppi | Wirewound |
| Toleranssi | ±10% |
| Toimittaja Device Package | 1008 |
| Koko / Dimension | 0.115" L x 0.110" W (2.92mm x 2.79mm) |
| suojaus | Unshielded |
| Sarja | - |
| Arvioinnit | - |
| Q @ Freq | 50 @ 500MHz |
| Pakkaus / Case | 1008 (2520 Metric) |
| Paketti | Tape & Reel (TR) |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 125°C |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Materiaali - Core | Ceramic |
| Induktanssiaste - Testi | 500 MHz |
| induktanssi | 10 nH |
| Korkeus - Istuva (Max) | 0.087" (2.20mm) |
| Taajuus - Self Resonant | 4.1GHz |
| ominaisuudet | - |
| DC Resistance (DCR) | 80mOhm Max |
| Nykyinen luokitus (AMPS) | 1 A |
| Virta - kylläisyys (isat) | - |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | RoHS yhteensopiva |
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Saavuttaa tila | REACH info available upon request |
| HTSUS | 8504.50.4000 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin Allied Components International CC10-10NK-RC.
| Tuoteominaisuus | ||||
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | CC10-1200NK-RC | CC10-100NK-RC | CC10-120NK-RC | CC10-1000NK-RC |
| Valmistaja | Allied Components International | Allied Components International | Allied Components International | Allied Components International |
| Korkeus - Istuva (Max) | - | - | - | - |
| DC Resistance (DCR) | - | - | - | - |
| Toimittaja Device Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| induktanssi | - | - | - | - |
| ominaisuudet | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Tyyppi | - | - | - | - |
| Asennustyyppi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Taajuus - Self Resonant | - | - | - | - |
| Koko / Dimension | - | - | - | - |
| Pakkaus / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Virta - kylläisyys (isat) | - | - | - | - |
| Käyttölämpötila | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| suojaus | - | - | - | - |
| Nykyinen luokitus (AMPS) | - | - | - | - |
| Q @ Freq | - | - | - | - |
| Materiaali - Core | - | - | - | - |
| Toleranssi | - | - | - | - |
| Sarja | - | - | - | - |
| Arvioinnit | - | - | - | - |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Induktanssiaste - Testi | - | - | - | - |
Lataa CC10-10NK-RC PDF -lehdet ja Allied Components International -dokumentaatio CC10-10NK-RC - Allied Components International: lle.
CC10-0505SFC-ETDK CorporationSähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |













Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.