- Bran***Lewis
- 11.05.2026
Tietotarvikkeet
ELFT Series Drawing, Straight.pdfHaluatko paremman hinnan?
Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.
| Määrä | Yksikköhinta | Alanumero.Hinta |
|---|---|---|
| 1+ | $1.22 | $1.22 |
ELFT02150 -teknologiavaatimukset
Amphenol PCD - ELFT02150 Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin Amphenol PCD - ELFT02150
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | Air LB (Amphenol Pcd) |
| Johdinsiteen pituus | 7.87mm |
| Wire Gauge tai Range - mm² | - |
| Wire Gauge tai Range - AWG | 12 AWG, 14-26 AWG |
| Jännite - UL | 300 V |
| Tyyppi | Plug, Female Sockets |
| Vääntömomentti - Ruuvi | 0.79 Nm (7.0 Lb-In) |
| päättyminen Style | Screw - Rising Cage Clamp |
| Sarja | ELFT |
| ruuvi Koko | - |
| Positiot Per Level | 2 |
| Plug Wire Entry | 90° |
| Piki | 0.197" (5.00mm) |
| Paketti | Tray |
| Käyttölämpötila | 105°C |
| Joitakin paikkoja | 2 |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Lukumäärä tasot | 1 |
| Asennustyyppi | Free Hanging (In-Line) |
| Materiaali Paloluokitus | UL94 V-0 |
| Eristyskorkeus | 1.030" (26.16mm) |
| Tulosuoja | - |
| Kotelon materiaali | Polyphenylene Oxide (PPO) |
| header Suunta | - |
| ominaisuudet | Retention Latches (Wire Side) |
| Nykyinen - UL | 15 A |
| Nykyinen - IEC | - |
| Ota vastatuksen pituus | - |
| Ota yhteys matkatavaraan | Tin |
| Yhteydenotto Material | Copper Alloy |
| Väri | Black |
| Perustuotteenumero | ELFT021 |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | RoHS yhteensopiva |
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.90.4000 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin Amphenol PCD ELFT02150.
| Tuoteominaisuus | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | ELFT02150E | ELFT02160E | ELFT02450E | ELFT02250 |
| Valmistaja | Amphenol PCD | Amphenol PCD | Amphenol PCD | Amphenol PCD |
| Joitakin paikkoja | - | - | - | - |
| Sarja | - | - | - | - |
| Nykyinen - IEC | - | - | - | - |
| Ota vastatuksen pituus | - | - | - | - |
| Materiaali Paloluokitus | - | - | - | - |
| ominaisuudet | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Positiot Per Level | - | - | - | - |
| Wire Gauge tai Range - AWG | - | - | - | - |
| Eristyskorkeus | - | - | - | - |
| Käyttölämpötila | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Ota yhteys matkatavaraan | - | - | - | - |
| header Suunta | - | - | - | - |
| Perustuotteenumero | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Jännite - UL | - | - | - | - |
| Wire Gauge tai Range - mm² | - | - | - | - |
| Yhteydenotto Material | - | - | - | - |
| Johdinsiteen pituus | - | - | - | - |
| päättyminen Style | - | - | - | - |
| Piki | - | - | - | - |
| Tyyppi | - | - | - | - |
| Nykyinen - UL | - | - | - | - |
| Plug Wire Entry | - | - | - | - |
| Lukumäärä tasot | - | - | - | - |
| Kotelon materiaali | - | - | - | - |
| Tulosuoja | - | - | - | - |
| ruuvi Koko | - | - | - | - |
| Väri | - | - | - | - |
| Vääntömomentti - Ruuvi | - | - | - | - |
| Asennustyyppi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
Lataa ELFT02150 PDF -lehdet ja Amphenol PCD -dokumentaatio ELFT02150 - Amphenol PCD: lle.
ELFT02160Amphenol PCDTERM BLOCK PLUG 2POS 270DEG 5MM
ELFR24260Amphenol PCD.200"/5.08MM REVERSED VERT HDR O
ELFT02160EAmphenol PCD5MM/.200" STRAIGHT PLUG-BOTTOM E
ELFT02450EAmphenol PCD7.62MM/.300" STRAIGHT PLUG-TOP E
ELFR24230Amphenol PCD.200"/5.08MM REVERSED R/A HDR CL
ELFR24240Amphenol PCD.200"/5.08MM REVERSED R/A HDR OP
ELFT02260EAmphenol PCD.200"/5.08MM STRAIGHT PLUG-BOTTO
ELFT02150EAmphenol PCD5MM/.200" STRAIGHT PLUG-TOP ENTR
ELFT02250EAmphenol PCD.200"/5.08MM STRAIGHT PLUG-TOP E
ELFR24290Amphenol PCD.200"/5.08MM REVERSED VERT HDR O
ELFR24220Amphenol PCD.200"/5.08MM REVERSED R/A HDR OP
ELFT02250Amphenol PCDTERM BLOCK PLUG 2POS 5.08MM
ELFT02260Amphenol PCDTERM BLOCK PLUG 2POS 5.08MM
ELFR24280Amphenol PCD.200"/5.08MM REVERSED VERT HDR C
ELFR24190Amphenol PCD5MM/.198" REVERSED VERT HDR OPEN
ELFR24250Amphenol PCD.200"/5.08MM REVERSED VERT HDR C
ELFR24210Amphenol PCD.200"/5.08MM REVERSED R/A HDR CLSähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |














Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.