- Bran***Lewis
- 11.05.2026
PCN -suunnittelu/eritelmä
Multiple Devices Raw Material Manufacturing 11/Nov.pdfPCN -kokoonpano/alkuperä
Mult Devs Supplier 02/Dec/2022.pdfHaluatko paremman hinnan?
Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.
| Määrä | Yksikköhinta | Alanumero.Hinta |
|---|---|---|
| 1+ | $1.259 | $1.26 |
0705550039 -teknologiavaatimukset
Molex - 0705550039 Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin Molex - 0705550039
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | Molex |
| Voltage Rating | 250V |
| päättyminen | Solder |
| Tyyli | Board to Cable/Wire |
| peittänyt | Shrouded - 4 Wall |
| Sarja | SL 70555 |
| Riviväli - Mating | - |
| Pitch - Mating | 0.100" (2.54mm) |
| Paketti | Tube |
| Yleinen kosketuspituus | - |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 105°C |
| Rivien | 1 |
| Joitakin paikkoja Loaded | All |
| Joitakin paikkoja | 5 |
| Asennustyyppi | Through Hole, Right Angle |
| Materiaali Paloluokitus | UL94 V-0 |
| Paritetuille pinoaminen Heights | - |
| Differentiaalitietojen Transmission | Polyester, Glass Filled |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Eristyskorkeus | 0.215" (5.45mm) |
| Eristysväri | Black |
| Tulosuoja | - |
| ominaisuudet | Board Guide |
| kiinnitys tyyppi | Latch Holder |
| Nykyinen luokitus (AMPS) | - |
| Yhteydenotto Tyyppi | Male Pin |
| Ota yhteys muotoon | Square |
| Yhteydenotto Material | Phosphor Bronze |
| Yhteyden pituus - Post | 0.130" (3.30mm) |
| Kontaktin pituus - Mating | 0.240" (6.10mm) |
| Yhteyden viimeistelypaksuus - Post | 74.8µin (1.90µm) |
| Kontaktin pintapaksuus - pinnoitus | 15.0µin (0.38µm) |
| Yhteyshenkilön nimi - Post | Tin |
| Yhteys Maali - Mating | Gold |
| Liitintyyppi | Header |
| Perustuotteenumero | 070555 |
| Sovellukset | Automotive, General Purpose, Industrial, Medical |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | ROHS3 -yhteensopiva |
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Saavuttaa tila | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin Molex 0705550039.
| Tuoteominaisuus | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | 0705550019 | 0705550043 | 0705550038 | 0705550037 |
| Valmistaja | Molex | Molex | Molex | Molex |
| Eristysväri | - | - | - | - |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Joitakin paikkoja | - | - | - | - |
| Tulosuoja | - | - | - | - |
| Yhteyshenkilön nimi - Post | - | - | - | - |
| Yhteyden pituus - Post | - | - | - | - |
| Materiaali Paloluokitus | - | - | - | - |
| Nykyinen luokitus (AMPS) | - | - | - | - |
| ominaisuudet | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Yhteys Maali - Mating | - | - | - | - |
| Ota yhteys muotoon | - | - | - | - |
| Paritetuille pinoaminen Heights | - | - | - | - |
| Sovellukset | - | - | - | - |
| peittänyt | - | - | - | - |
| Yhteydenotto Tyyppi | - | - | - | - |
| Asennustyyppi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Eristyskorkeus | - | - | - | - |
| Voltage Rating | - | - | - | - |
| Perustuotteenumero | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Yhteyden viimeistelypaksuus - Post | - | - | - | - |
| Pitch - Mating | - | - | - | - |
| Liitintyyppi | - | - | - | - |
| Yleinen kosketuspituus | - | - | - | - |
| päättyminen | - | - | - | - |
| Riviväli - Mating | - | - | - | - |
| Tyyli | - | - | - | - |
| Kontaktin pintapaksuus - pinnoitus | - | - | - | - |
| Sarja | - | - | - | - |
| kiinnitys tyyppi | - | - | - | - |
| Differentiaalitietojen Transmission | - | - | - | - |
| Joitakin paikkoja Loaded | - | - | - | - |
| Rivien | - | - | - | - |
| Yhteydenotto Material | - | - | - | - |
| Käyttölämpötila | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Kontaktin pituus - Mating | - | - | - | - |
Lataa 0705550039 PDF -lehdet ja Molex -dokumentaatio 0705550039 - Molex: lle.
0705550024MolexCONN HEADER R/A 25POS 2.54MM
0705550021MolexCONN HEADER R/A 22POS 2.54MM
0705550023MolexCONN HEADER R/A 24POS 2.54MM
0705550020MolexCONN HEADER R/A 21POS 2.54MM
0705550022MolexCONN HEADER R/A 23POS 2.54MM
0705550047MolexCONN HEADER R/A 13POS 2.54MM
0705550019MolexCONN HEADER R/A 20POS 2.54MMSähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |













Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.