- Bran***Lewis
- 11.05.2026
Tietotarvikkeet
530752.pdf3-530752-3 -teknologiavaatimukset
TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine - 3-530752-3 Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine - 3-530752-3
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | Aerospace Defense and Marine / TE Connectivity |
| Sarja | Military, MIL-DTL-55302, Box |
| Rivien välit | 0.100" (2.54mm) |
| Piki | 0.100" (2.54mm) |
| Paketti | Bulk |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 125°C |
| Rivien | 2 |
| Joitakin paikkoja | 110 |
| Huomautus | Contacts Not Included |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Asennustyyppi | Free Hanging (In-Line) |
| ominaisuudet | - |
| kiinnitys tyyppi | - |
| Yhteydenotto Tyyppi | Male Pin |
| Yhteydenotto Termination | Crimp |
| Liitintyyppi | Plug |
| Väri | Blue |
| Perustuotteenumero | 530752 |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | ROHS3 -yhteensopiva |
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Saavuttaa tila | Vendor Undefined |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.8000 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine 3-530752-3.
| Tuoteominaisuus | ![]() |
![]() |
![]() |
|
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | 3-530752-3 | 3-530752-4 | 3-530902-0 | 3-531841-3 |
| Valmistaja | TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine | TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine | TE Connectivity AMP Connectors | TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine |
| Yhteydenotto Tyyppi | Male Pin | Male Pin | Female Socket | Female Socket |
| Asennustyyppi | Free Hanging (In-Line) | Free Hanging (In-Line) | Free Hanging (In-Line) | Free Hanging (In-Line) |
| Perustuotteenumero | 530752 | 530752 | 530902 | 531841 |
| Yhteydenotto Termination | Crimp | Crimp | Crimp | Crimp |
| kiinnitys tyyppi | - | - | - | - |
| Huomautus | Contacts Not Included | Contacts Not Included | Contacts Not Included | Contacts Not Included |
| Rivien välit | 0.100" (2.54mm) | 0.100" (2.54mm) | 0.100" (2.54mm) | 0.100' (2.54mm) |
| ominaisuudet | - | - | - | Jackscrews |
| Paketti | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Joitakin paikkoja | 110 | 110 | 16 | 110 |
| Piki | 0.100" (2.54mm) | 0.100" (2.54mm) | 0.100" (2.54mm) | 0.100' (2.54mm) |
| Sarja | Military, MIL-DTL-55302, Box | Box | AMPMODU | Box |
| Rivien | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Liitintyyppi | Plug | Plug | Receptacle | Receptacle |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 125°C | - | - | - |
| Väri | Blue | Blue | Black | Blue |
Lataa 3-530752-3 PDF -lehdet ja TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine -dokumentaatio 3-530752-3 - TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine: lle.
3-530669-0TE Connectivity AMP ConnectorsCONN EDGE DUAL FMALE 36POS 0.156
3-531102-4TE Connectivity AMP ConnectorsCONN HEADER R/A 110P 2.54MM
3-530657-2TE Connectivity AMP ConnectorsCONN EDGE DUAL FMALE 56POS 0.156
3-530656-3TE Connectivity AMP ConnectorsCONN EDGE DUAL FMALE 86POS 0.156
3-531020-0TE Connectivity AMP ConnectorsCONN EDGE DUAL FML 160POS 0.100
3-530755-6TE Connectivity AMP ConnectorsCONN HEADER 100P CRIMP 22-26AWG
3-530655-3TE Connectivity AMP ConnectorsCONN EDGE DUAL FMALE 86POS 0.156
3-531102-9TE Connectivity AMP ConnectorsCONN HEADER R/A 110P 2.54MM
3-530666-2TE Connectivity AMP ConnectorsCONN EDGE DUAL FMALE 56POS 0.156
3-531102-7TE Connectivity AMP ConnectorsCONN HEADER R/A 110P 2.54MM
3-531841-3TE Connectivity Aerospace, Defense and MarineCONN RCPT HSG 110POS 2.54MM
3-530657-3TE Connectivity AMP ConnectorsCONN EDGE DUAL FMALE 86POS 0.156
3-530752-4TE Connectivity Aerospace, Defense and MarineCONN PLUG HSG 110POS 2.54MMSähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |














Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.