- Bran***Lewis
- 11.05.2026
PCN -kokoonpano/alkuperä
Conformal Tantalum Production 22/Jun/2020.pdfTietotarvikkeet
TAJ Series, Standard and Low Profile.pdfHaluatko paremman hinnan?
Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.
| Määrä | Yksikköhinta | Alanumero.Hinta |
|---|---|---|
| 1+ | $0.398 | $0.40 |
TAJC476K016RNJV -teknologiavaatimukset
KYOCERA AVX - TAJC476K016RNJV Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin KYOCERA AVX - TAJC476K016RNJV
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | AVX (KYOCERA AVX) |
| Jännite - Rated | 16 V |
| Tyyppi | Molded |
| Toleranssi | ±10% |
| Koko / Dimension | 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm) |
| Sarja | TAJ |
| Arvioinnit | - |
| Pakkaus / Case | 2312 (6032 Metric) |
| Paketti | Tape & Reel (TR) |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 125°C |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Valmistaja Koko Koodi | C |
| Lifetime @ Temp. | 2000 Hrs @ 125°C |
| Lead Spacing | - |
| Korkeus - Istuva (Max) | 0.110" (2.80mm) |
| ominaisuudet | General Purpose |
| Epäonnistumisprosentti | - |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 500mOhm @ 100kHz |
| kapasitanssi | 47 µF |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | ROHS3 -yhteensopiva |
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | 3 (168 Hours) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.21.0050 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin KYOCERA AVX TAJC476K016RNJV.
| Tuoteominaisuus | ||||
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | TAJC476K016RNJ | TAJC476K016UNJ | TAJC476K020RNJV | TAJC476K016TNJ |
| Valmistaja | KYOCERA AVX | KYOCERA AVX | KYOCERA AVX | KYOCERA AVX |
| ominaisuudet | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Epäonnistumisprosentti | - | - | - | - |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Toleranssi | - | - | - | - |
| Arvioinnit | - | - | - | - |
| Lead Spacing | - | - | - | - |
| Koko / Dimension | - | - | - | - |
| Jännite - Rated | - | - | - | - |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - | - | - | - |
| Lifetime @ Temp. | - | - | - | - |
| Pakkaus / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Sarja | - | - | - | - |
| Valmistaja Koko Koodi | - | - | - | - |
| Asennustyyppi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Korkeus - Istuva (Max) | - | - | - | - |
| Tyyppi | - | - | - | - |
| Käyttölämpötila | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| kapasitanssi | - | - | - | - |
Lataa TAJC476K016RNJV PDF -lehdet ja KYOCERA AVX -dokumentaatio TAJC476K016RNJV - KYOCERA AVX: lle.
TAJC476K016ANJKYOCERA AVXCAP TANT 47UF 10% 16V 2312
TAJC476K016RJAVX (KYOCERA AVX)
TAJC476K016RAVX (KYOCERA AVX)Sähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |













Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.