- Bran***Lewis
- 11.05.2026
PCN -vanheneminen/ EOL
Mult Devs 16/Sep/2021.pdfHTML -tietolehti
60W Series.pdfTietotarvikkeet
60W Series.pdfHaluatko paremman hinnan?
Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.
| Määrä | Yksikköhinta | Alanumero.Hinta |
|---|---|---|
| 1+ | $81.51 | $81.51 |
| 200+ | $32.52 | $6,504.00 |
| 500+ | $31.44 | $15,720.00 |
| 1000+ | $30.90 | $30,900.00 |
3121205905 -teknologiavaatimukset
KYOCERA AVX - 3121205905 Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin KYOCERA AVX - 3121205905
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | AVX (KYOCERA AVX) |
| Toleranssi | ±10% |
| päättyminen Style | Solder Lug |
| lämpötila kerroin | - |
| kynttilä | Linear |
| Koko - Body | Round - 2.087" Dia x 1.929" L (53.00mm x 49.00mm) |
| Sarja | 60 W |
| Kierto | 282° |
| resistiivinen Material | Wirewound |
| Resistance (ohmia) | - |
| Virta (wattia) | 60W |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Paketti | Bulk |
| Kierrosten lukumäärä | 1 |
| Gangtien lukumäärä | 1 |
| Asennustyyppi | Panel Mount |
| ominaisuudet | - |
| Holkki Thread | M10 x 0.75 |
| Sisäänrakennettu kytkin | None |
| säätö Tyyppi | User Defined |
| Actuator Type | Round |
| toimilaite Pituus | 0.866" (22.00mm) |
| toimilaite Halkaisija | 0.236" (6.00mm) |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | Not Applicable |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8533.39.0080 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin KYOCERA AVX 3121205905.
| Tuoteominaisuus | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | 3121205965 | 3121205903 | 3121205950 | 3121205901 |
| Valmistaja | KYOCERA AVX | KYOCERA AVX | KYOCERA AVX | KYOCERA AVX |
| kynttilä | - | - | - | - |
| lämpötila kerroin | - | - | - | - |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Kierrosten lukumäärä | - | - | - | - |
| säätö Tyyppi | - | - | - | - |
| resistiivinen Material | - | - | - | - |
| Asennustyyppi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Sarja | - | - | - | - |
| Virta (wattia) | - | - | - | - |
| toimilaite Pituus | - | - | - | - |
| Gangtien lukumäärä | - | - | - | - |
| Koko - Body | - | - | - | - |
| Actuator Type | - | - | - | - |
| Resistance (ohmia) | - | - | - | - |
| Sisäänrakennettu kytkin | - | - | - | - |
| päättyminen Style | - | - | - | - |
| ominaisuudet | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Kierto | - | - | - | - |
| Holkki Thread | - | - | - | - |
| toimilaite Halkaisija | - | - | - | - |
| Toleranssi | - | - | - | - |
Lataa 3121205905 PDF -lehdet ja KYOCERA AVX -dokumentaatio 3121205905 - KYOCERA AVX: lle.
3121206000KYOCERA AVXPOT 60W WIREWOUND LINEAR
3121205912KYOCERA AVXPOT 60W WIREWOUND LINEAR
3121204400KYOCERA AVXPOT 60W WIREWOUND LINEAR
3121204600KYOCERA AVXPOT 60W WIREWOUND LINEAR
3121205950KYOCERA AVXPOT 60W WIREWOUND LINEAR
3121205903KYOCERA AVXPOT 60W WIREWOUND LINEAR
3121205965KYOCERA AVXPOT 60W WIREWOUND LINEAR
3121205901KYOCERA AVXPOT 60W WIREWOUND LINEARSähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |














Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.