- Bran***Lewis
- 11.05.2026
12105U6R8BAT2A -teknologiavaatimukset
KYOCERA AVX - 12105U6R8BAT2A Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin KYOCERA AVX - 12105U6R8BAT2A
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | AVX (KYOCERA AVX) |
| Jännite - Rated | 50V |
| Toleranssi | ±0.1pF |
| Paksuus (Max) | 0.055" (1.40mm) |
| lämpötila kerroin | C0G, NP0 |
| Koko / Dimension | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.49mm) |
| Sarja | U |
| Arvioinnit | - |
| Pakkaus / Case | 1210 (3225 Metric) |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Paketti | Tape & Reel (TR) |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 125°C |
| Asennustyyppi | Surface Mount, MLCC |
| Lead Style | - |
| Lead Spacing | - |
| Korkeus - Istuva (Max) | - |
| ominaisuudet | Ultra Low ESR |
| kapasitanssi | 6.8 pF |
| Sovellukset | RF, Microwave, High Frequency |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | ROHS3 -yhteensopiva |
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Saavuttaa tila | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.24.0020 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin KYOCERA AVX 12105U6R8BAT2A.
| Tuoteominaisuus | ||||
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | 12105U6R8CAT2A | 12105U680GAT2A | 12105U6R2CAT2A | 12105U8R2BAT2A |
| Valmistaja | KYOCERA AVX | KYOCERA AVX | KYOCERA AVX | KYOCERA AVX |
| Jännite - Rated | - | - | - | - |
| Korkeus - Istuva (Max) | - | - | - | - |
| Asennustyyppi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| ominaisuudet | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| kapasitanssi | - | - | - | - |
| Käyttölämpötila | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Lead Style | - | - | - | - |
| Koko / Dimension | - | - | - | - |
| Arvioinnit | - | - | - | - |
| lämpötila kerroin | - | - | - | - |
| Toleranssi | - | - | - | - |
| Pakkaus / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Lead Spacing | - | - | - | - |
| Paksuus (Max) | - | - | - | - |
| Sarja | - | - | - | - |
| Sovellukset | - | - | - | - |
Lataa 12105U6R8BAT2A PDF -lehdet ja KYOCERA AVX -dokumentaatio 12105U6R8BAT2A - KYOCERA AVX: lle.
12105U9R1BAT2AKYOCERA AVXCAP CER MICROWAVESähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |













Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.