- Oliv***arris
- 07.05.2026
Tietotarvikkeet
Cylindrical Battery Holders.pdfPCN -suunnittelu/eritelmä
Cylindrical Battery Holders.pdfPCN -pakkaus
2.73KHz.pdfTIL111M -teknologiavaatimukset
onsemi - TIL111M Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin onsemi - TIL111M
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | onsemi |
| Voltage - lähtö (Max) | 30V |
| Jännite - Isolation | 7500Vpk |
| Jännite - eteenpäin (Vf) (tyyppi) | 1.2V |
| Vce Saturation (Max) | 400mV |
| Kytke päälle / pois päältä (Typ) | - |
| Toimittaja Device Package | 6-DIP |
| Sarja | - |
| Rise / Fall Time (tyyppinen) | 10µs, 10µs (Max) |
| Pakkaus / Case | 6-DIP (0.300', 7.62mm) |
| Paketti | Tube |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| lähtö Tyyppi | Transistor with Base |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 100°C |
| Kanavien lukumäärä | 1 |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Syötetyyppi | DC |
| Nykyinen Transfer Ratio (Min) | - |
| Nykyinen Transfer Ratio (Max) | - |
| Nykyinen - Tuotos / kanava | 2mA |
| Nykyinen - DC eteenpäin (jos) (maksimi) | 60 mA |
| Perustuotteenumero | TIL111 |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | ROHS3 -yhteensopiva |
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | Not Applicable |
| Saavuttaa tila | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8541.49.8000 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin onsemi TIL111M.
| Tuoteominaisuus | ||||
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | TIL111FR2M | TIL111M-V | TIL111FVM | TIL111FM |
| Valmistaja | onsemi | Everlight Electronics Co Ltd | onsemi | onsemi |
| Jännite - eteenpäin (Vf) (tyyppi) | - | - | - | - |
| Voltage - lähtö (Max) | - | - | - | - |
| Sarja | - | - | - | - |
| Nykyinen Transfer Ratio (Min) | - | - | - | - |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Kytke päälle / pois päältä (Typ) | - | - | - | - |
| lähtö Tyyppi | - | Current - Unbuffered | Voltage - Buffered | - |
| Nykyinen Transfer Ratio (Max) | - | - | - | - |
| Vce Saturation (Max) | - | - | - | - |
| Asennustyyppi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Perustuotteenumero | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Jännite - Isolation | - | - | - | - |
| Rise / Fall Time (tyyppinen) | - | - | - | - |
| Kanavien lukumäärä | - | - | - | - |
| Käyttölämpötila | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Nykyinen - Tuotos / kanava | - | - | - | - |
| Nykyinen - DC eteenpäin (jos) (maksimi) | - | - | - | - |
| Syötetyyppi | - | - | - | Differential |
| Toimittaja Device Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Pakkaus / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
Lataa TIL111M PDF -lehdet ja onsemi -dokumentaatio TIL111M - onsemi: lle.
TIL111-VEverlight Electronics Co LtdOPTOISO 5KV TRANS W/BASE 6DIPSähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |













Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.