- Oliv***arris
- 07.05.2026
Tietotarvikkeet
Cylindrical Battery Holders.pdfHTML -tietolehti
MC74VHCT86A.pdfPCN -vanheneminen/ EOL
Cylindrical Battery Holders.pdfMC74VHCT86ADR2 -teknologiavaatimukset
onsemi - MC74VHCT86ADR2 Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin onsemi - MC74VHCT86ADR2
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | onsemi |
| Jännite - Supply | 2V ~ 5.5V |
| Toimittaja Device Package | 14-SOIC |
| Sarja | 74VHCT |
| Pakkaus / Case | 14-SOIC (0.154', 3.90mm Width) |
| Paketti | Tape & Reel (TR) |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 85°C |
| Tulojen määrä | 2 |
| Lukumäärä Circuits | 4 |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Max Lisäystapa Delay @ V, Max CL | 8.8ns @ 5V, 50pF |
| Logic Type | XOR (Exclusive OR) |
| Syöttölogiikka - matala | 0.53V ~ 0.8V |
| Syöttölogiikka - korkea | 1.2V ~ 2V |
| ominaisuudet | - |
| Nykyinen - Lepovirta (Max) | 2 µA |
| Nykyinen - Output Korkea, Matala | 8mA, 8mA |
| Perustuotteenumero | 74VHCT86 |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | RoHS-vaatimustenvastaisuus |
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Saavuttaa tila | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin onsemi MC74VHCT86ADR2.
| Tuoteominaisuus | ||||
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | MC74VHCT86ADTR2G | MC74VHCT86ADTR2 | MC74VHCT86ADR2G | MC74VHCT86AD |
| Valmistaja | onsemi | onsemi | onsemi | onsemi |
| Toimittaja Device Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| ominaisuudet | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Tulojen määrä | - | - | - | 2 |
| Syöttölogiikka - korkea | - | - | - | - |
| Jännite - Supply | - | - | - | - |
| Sarja | - | - | - | - |
| Syöttölogiikka - matala | - | - | - | - |
| Logic Type | - | - | - | - |
| Perustuotteenumero | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Käyttölämpötila | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Nykyinen - Lepovirta (Max) | - | - | - | - |
| Lukumäärä Circuits | - | - | - | - |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Nykyinen - Output Korkea, Matala | - | - | - | - |
| Max Lisäystapa Delay @ V, Max CL | - | - | - | - |
| Pakkaus / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Asennustyyppi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
Lataa MC74VHCT86ADR2 PDF -lehdet ja onsemi -dokumentaatio MC74VHCT86ADR2 - onsemi: lle.
Sähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |













Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.