- Oliv***arris
- 07.05.2026
Tietotarvikkeet
FFA40UP35S.pdfPCN -vanheneminen/ EOL
Mult Dev EOL 29/Jan/2021.pdfPCN -kokoonpano/alkuperä
Assembly Site Transfer 06/Apr/2015.pdfHaluatko paremman hinnan?
Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.
| Määrä | Yksikköhinta | Alanumero.Hinta |
|---|---|---|
| 1+ | $0.966 | $0.97 |
| 10+ | $0.819 | $8.19 |
| 30+ | $0.738 | $22.14 |
| 100+ | $0.647 | $64.70 |
| 450+ | $0.606 | $272.70 |
| 900+ | $0.588 | $529.20 |
FFA40UP35STU -teknologiavaatimukset
onsemi - FFA40UP35STU Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin onsemi - FFA40UP35STU
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | onsemi |
| Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos | 1.6 V @ 40 A |
| Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) | 350 V |
| teknologia | Standard |
| Toimittaja Device Package | TO-3PN |
| Nopeus | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) |
| Sarja | - |
| Käänteinen Recovery Time (TRR) | 55 ns |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Pakkaus / Case | TO-3P-3, SC-65-3 |
| Paketti | Tube |
| Käyttölämpötila - liitäntä | -65°C ~ 150°C |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr | 100 µA @ 350 V |
| Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) | 40A |
| Kapasitanssi @ Vr, F | - |
| Perustuotteenumero | FFA40UP35 |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | ROHS3 -yhteensopiva |
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Saavuttaa tila | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin onsemi FFA40UP35STU.
| Tuoteominaisuus | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | FFA40UP35STU | FFA40UP35STU | FFA60UP30DNTU | FFA60U60DNTU |
| Valmistaja | onsemi | Fairchild Semiconductor | onsemi | onsemi |
| Sarja | - | - | - | - |
| Nopeus | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) |
| Pakkaus / Case | TO-3P-3, SC-65-3 | TO-3P-3, SC-65-3 | TO-3P-3, SC-65-3 | TO-3P-3, SC-65-3 |
| Paketti | Tube | Bulk | Tube | Tube |
| Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos | 1.6 V @ 40 A | 1.6 V @ 40 A | 1.5 V @ 30 A | 2.2 V @ 60 A |
| Käyttölämpötila - liitäntä | -65°C ~ 150°C | -65°C ~ 150°C | -65°C ~ 150°C | -65°C ~ 150°C |
| Kapasitanssi @ Vr, F | - | - | - | - |
| Käänteinen Recovery Time (TRR) | 55 ns | 55 ns | 55 ns | 90 ns |
| teknologia | Standard | Standard | Standard | Standard |
| Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) | 350 V | 350 V | 300 V | 600 V |
| Perustuotteenumero | FFA40UP35 | - | FFA60UP30 | FFA60 |
| Toimittaja Device Package | TO-3PN | TO-3PN | TO-3P | TO-3P |
| Asennustyyppi | Through Hole | Through Hole | Through Hole | Through Hole |
| Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) | 40A | 40A | - | - |
| Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr | 100 µA @ 350 V | 100 µA @ 350 V | 100 µA @ 300 V | 25 µA @ 600 V |
Lataa FFA40UP35STU PDF -lehdet ja onsemi -dokumentaatio FFA40UP35STU - onsemi: lle.
FFA40UP20FAICHILSähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |













Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.